Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

+6
KNEDLA
Dan
Lubor
Snake
Sobi
Smejky
10 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Anonymní Sat May 25, 2013 9:06 am

Začínají se mi sbíhat sliny na ten burčáček pozdního sběru drunken Laughing drunken albino......

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Smejky Thu May 23, 2013 7:45 am

Nazdar bando, tak doufám, že příští týden touhle dobou už budeme sedět a popíjetttttttt kakao???? Very Happy
A tady pro Vás mám ty souřadnice - snad vám k něčemu "odkaz" bude: http://www.penzionsport.com/kontakt/kontakt.htm
prostě je to obec Rokytno 2km od Nového Města na Moravě Wink
zatím počet lidí: 9 + Babyn a Marťas snad na otočku .........v úterý zamlouvám věčeři na čtvrtek zatím pro 9 lidí
Další lidi se zatím neozvali Rokosyho bych rád viděl i kluky z Třebíče (blíž už to fakt nebude). Jo Dukaťák s Davem taky nic tak kdyby přeci ještě někdo nebo nějaké info můj tel 725 252 002

( Já , Sob , Had , Dan , Jarda , Lubor , Knedla , Houďas , Vingoš ) ................................?
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Wed May 22, 2013 5:54 pm

Burčáček by sis dal, jo? Tak mám nějakej vzít? Má dobrej předloňskej, archivní. lol!
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Anonymní Wed May 22, 2013 10:14 am

Voli.. Laughing Laughing ..Lubore, nepředbíhej..ještě nezačlo léto..ale burčáček bych si dal.. Wink ..já se spíš modlím aby nechcalo..ten příští týden to moc dobře s počasím nevypadá..snad pánbu dá a nechá cesty suché..sice bych potřeboval od loňska pořádně umýt deštěm ty prosolené mapy na kombě..ale radši je umyju v garáži.. Laughing pig
Jo.Sobíku, tu slívu vem..mě už došly zásoby co vždycky koupím od kolegů v práci a páč loni byla velmi chudá úroda, nikdo mi nechce prodat.. Mad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Sobi Wed May 22, 2013 3:27 am

lol! Babyne, miluju tvůj smysl pro humor!!! Jestli nezapomenu, tak slivovici na přivítanou dovezu (2010) cca 51voltíků
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  baby Wed May 22, 2013 2:05 am

Pro větší bezpečnost může vzít povidla, ale to jsi asi Lubore nemyslel Very Happy

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Wed May 22, 2013 12:22 am

[quote="Vingos"]Jo..Smejky, lupni tu pak nějaké souřadnice ať vím, kterým směrem se mám vydat Wink [/quote

Apropo, Vingoši, na burčák to teď nevypadá, ale jestli zas povezeš kamarádům nějakou butelku něčeho dobrého , třeba ze švestky, tak si ji opravdu důkladně připevni, ať se zas nemusíš trapně vymlouvat, že ti někde upadla. Razz
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Smejky Sun May 19, 2013 8:48 am

Píšete jak duchodci Very Happy Very Happy Very Happy Jo souřadnice budou teď jsem v Maďarsku ve čtvrtek se vracím tak dodám přesný popis i zevrubný plán vesnice Very Happy JO dnes jsem v Budapesti viděl Spčko a na Balatonu mrak motorek česi , slováci ,rakušáci a rusáci fakt hodně.
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Anonymní Sun May 19, 2013 8:17 am

Lubore..víš jak je to: ..jak ráno vstaneš a nic Tě nebolí, tak jseš mrtvej.. Sleep What a Face Laughing ..někdy bych si přál, aby někdo napsal zamilovaný román o dělníkovi, co celý život dře na čtyři směny..a popisuje jeho tichou bolest..jen nevím, kdo by to četl... study Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Sun May 19, 2013 6:14 am

Blíží se to, blíží, a velký štěstí je, že je až za 14 dní, protože příští víkend má podle předpovědi v Rokytnu sněžit. Tak snad to stihne i roztát. affraid

PS - Snake, nic tě nebolí, protože seš ještě mladej. Já nejezdím a bolí mě všechno a furt. Evil or Very Mad Ráno lezu rozlámanej z pelechu a večer ještě zbitější do něj padám.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Snake Sun May 19, 2013 5:58 am

Zdar, už se nám to blíží. Včera jsem poctivě trénoval, skoro 300 kiláků a nic neupadlo a mě nic nebolí. A protože jsem zvědavej.......Kdo ještě přijede na sraz? Ještě nereagoval Sato, co naši borci z Třebíče? Ozvěte se kdo ještě přijede. Zatím se mějte. Had bounce
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Anonymní Fri May 17, 2013 11:21 pm

Jo..Smejky, lupni tu pak nějaké souřadnice ať vím, kterým směrem se mám vydat Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Anonymní Fri May 17, 2013 11:13 pm

Zdar chlapci.. Wink omluva za nekomunikaci..jsem furt v práci, neberu telefony, páč spím po nočních přesčasech a když se semtam vzbudím, sedám na kolo a točím nohama.. bounce ...ohledně srazu: já mám jako obvykle noční víkend, takže špatenka..ale můžu po práci ve čtvrtek přijet a v pátek si vzít dovču..to zn., že bych se zůčastnil dvou pěkných večerů drunken a v sobotu po obědě zmizel jak pára nad hrncem... Laughing ..jo vsuvka pro pobavení: ještě jsem letos na Espu nevyjel..jen jsem byl minulý týden obnovit STK..to je výkon co..? Mad Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Mon May 06, 2013 5:51 pm

Snake napsal:Dobře jsi to naladil Smejky. Tak ještě aby klaplo počasí, aby dámičky v nových kombinézách nezmokly Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Teď jsi mne fakt pobavil. Tou pravdou o té dámičce. Včera jsem chtěl jet na ten drom do Brna a furt se honily mraky a já si říkám, že přece v tý nový kombi nezmoknu a tak jsem nikam nejel. A když pak začalo skutečně pršet, tak jsem si jen chrochtal, jak moudře jsem se rozhodl. Rozumíš, nejel jsem kvůli kombinéze, nejsem já vůl. Evil or Very Mad

K tomu kulečníku a fotbálku by to chtělo ještě pinec. Máme ve svých řadách skutečné mistry této hry a rád bych je znovu viděl v akci.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Sobi Mon May 06, 2013 9:08 am

no tak to jsou dobré zprávy Smejky!!! bude turnaj.... Laughing v čem se teprve uvidí
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Snake Mon May 06, 2013 8:33 am

Dobře jsi to naladil Smejky. Tak ještě aby klaplo počasí, aby dámičky v nových kombinézách nezmokly Very Happy Very Happy
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Smejky Mon May 06, 2013 7:07 am

Právě jsem se vrátil z Rokytna všechny mé podmínky byly do puntíku splněny. Takže 3 X snídaně(šveden stůl a kakao) 3 x večeře z toho jednou pořádná grilovačka a samozřejmě soudek piva a i více - podle žízně.
Cena čtvrtek až neděle sakum prdum 1380 kč kdo přijede déle nebo jen na 1 noc samozřejmě se to krátí.
Budeme mít k dispozici domeček pro 16 lidí s uzavřenou zahrádkou a vstupem jen pro nás. Kdyby bylo náhodou škaredě - snad né, je nám k dispozici klubovna s kulečníkem a tělocvična na fotbálek atd.

Jo a rosák pěkně nestíhal že by stáří Very Happy Very Happy Very Happy
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  KNEDLA Sun May 05, 2013 6:59 am

Knedla take potvrzuje ze plati čtvrtek až nedele!!!! lol!

KNEDLA

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Snake Sat May 04, 2013 4:33 am

Hlásím čtvrtek až neděle. A pštrosa jejim a Irenky beru. A Hanika je borec cheers cheers
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Sobi Sat May 04, 2013 12:54 am

tak když všichni, tak všichni Very Happy taky potvrzuju Very Happy čt - ne, a co ty Irénky??? žádné konkrétní info? affraid
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Fri May 03, 2013 10:46 pm

Máš ode mě sice bezvýznamné, ale přesto velké +. Za odměnu tě zítra Rosík potěší výhrou. Very Happy
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Dan Fri May 03, 2013 9:08 pm

Čau, když to Lubor povrzuje Very Happy , tak aby bylo jasno, my s Jardou dorazíme na 100% Very Happy
Dan
Dan

Poèet pøíspìvkù : 260
Join date : 29. 05. 10
Age : 45
Location : Chomutov

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Lubor Fri May 03, 2013 8:22 pm

Moji oučast potvrzuji, na Irénky dlabu, pštrosa na grilu bych si dal, to můžu. Basketball
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Snake Fri May 03, 2013 2:25 am

Smejky? Very Happy Budou Irenky? Cože? To by šlo bounce bounce bounce
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Smejky Thu May 02, 2013 7:30 am

Nazdar bando,
sraz se pomalu a nezadržitelně blíží. V pondělí půjdu zamlouvat vše ohledně našeho srazu, a proto by bylo super, kdybyste se mi do neděle ozvali, zda-li se Vysočina-tour zúčastníte - hlavně, abych věděl počet zúčastněných. O kom vím, je: Sob, Had, Knedla, Dan a Jarda, Houďas,Lubor... Babyn a Marťas možná přijedou "na otočku"... Jinak místa je dost, může přijet kdokoliv - s SP Smile i zavolat den předem, bude o něj DOBŘE postaráno. Jen musím dát zhruba nějaký nástřel ohledně jídla, grilování, sudů, "pštrosů a Irenek" Very Happy .
Co se týká programu, mám naplánované 2 vyjížďky - každá cca 150km nebo jedna z vyjížďky může být prodloužená - ale celodenní... Jak budeme chtít a taky zda-li počasí dovolí Wink Obě trasy se budu snažit objet na motorce před srazem - některé úseky už jsem jel letos na kole a jsou v dobré "kondici", ale někde je dost šterku. Snad si silničáři dají záležet a za měsíc bude líp... Wink Wink
Do neděle čekám ozvy... v pondělí poreferuji, jak jsem dopadl.
Sportu zdar a SP zvláště !!!! cheers

Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy) - Stránka 3 Empty Re: Vysočina tour 2013 (Žďárské vrchy)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru