Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

+3
Dan
baby
Lubor
7 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Thu Nov 15, 2012 6:50 am

Snake napsal:Já už se těším jak mě budete učit pít víno. Very Happy Žrát klobásy a šunku, to už umím Very Happy Very Happy Pozdavuj Verču , měj se Babyne.

Díky pozdrav vyřízen a taktéž pozdravuje. Neboj se ve sklípku i zarytí nevinaří propadnou jeho kouzlu Smile.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Thu Nov 15, 2012 6:43 am

Já už se těším jak mě budete učit pít víno. Very Happy Žrát klobásy a šunku, to už umím Very Happy Very Happy Pozdavuj Verču , měj se Babyne.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Thu Nov 15, 2012 6:35 am

Me to problem nedela, predemnou se sami zaviraji sklépky Very Happy ... zdar chlape Wink

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Thu Nov 15, 2012 6:29 am

baby napsal:Chlapi zadne dalsi napady? Nebo tam jedem jen my dva se Snejkem? Smile
Asi jo Babyne,tak to všechno vypijem a sežerem cheers cheers cheers Zdar bejku Very Happy
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Thu Nov 15, 2012 6:25 am

Chlapi zadne dalsi napady? Nebo tam jedem jen my dva se Snejkem? Smile

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Wed Nov 14, 2012 1:26 am

Lubor napsal:Doufám, že ještě zareagují zbylí diskuzní "sabotéři" a než se uráčí zvednout ruku a napsat názor, pár informací. Evil or Very Mad

Sklep je domluven od 18 hodin. Protože auta necháte v místě ubytování a budete obskakováni mnou a Martinou, počítám, že na 2x vás odvezeme z místa ubytování do sklepa. Tam je to tak na 1 až 1,5 hodiny, tam bude chladno. Pak se přesuneme nad sklep do místnosti, kde je potřebné zázemí s krbem, takže pěkně v teple. Konvice, hrnky, talíře tam jsou k dispozici.
Co se týká pečiva, to zajistím já čerstvé z místní pekárny po té, co budu přesně vědět, kolik nás bude. Klobásy a tlačenku taky.
Nealko, zeleninu, nakládačky, sejry - to upřesníme v průběhu příštího týdne.

Po skončení akce máte zajištěn odvoz zase zpátky do svých brlohů.

Super Lubore, to je perfektne naplanovano Wink.
Jsem pro to koupit aspon jednu velkou flasku nakladacek, aspon tak 4 druhy sejra (plisnove, polotvrde a tvrde) a klasicky zeleninu jako rajcata, okurky, papriky atp, ktera se nakraji zase na talire. Nejake ty vody, neperlive perlive a slazene. Jasne ze bych to pak rozpocital mezi vsechny at se to snedlo nebo ne Wink. No pockam jeste na dalsi nazory a uvidime.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Lubor Wed Nov 14, 2012 1:08 am

Doufám, že ještě zareagují zbylí diskuzní "sabotéři" a než se uráčí zvednout ruku a napsat názor, pár informací. Evil or Very Mad

Sklep je domluven od 18 hodin. Protože auta necháte v místě ubytování a budete obskakováni mnou a Martinou, počítám, že na 2x vás odvezeme z místa ubytování do sklepa. Tam je to tak na 1 až 1,5 hodiny, tam bude chladno. Pak se přesuneme nad sklep do místnosti, kde je potřebné zázemí s krbem, takže pěkně v teple. Konvice, hrnky, talíře tam jsou k dispozici.
Co se týká pečiva, to zajistím já čerstvé z místní pekárny po té, co budu přesně vědět, kolik nás bude. Klobásy a tlačenku taky.
Nealko, zeleninu, nakládačky, sejry - to upřesníme v průběhu příštího týdne.

Po skončení akce máte zajištěn odvoz zase zpátky do svých brlohů.

Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Tue Nov 13, 2012 9:17 pm

Lubor napsal:Sklépek začíná klepat na dveře, tak se můžeme začít pomalu domlouvat, co kdo vezme sebou. Účast zatím nikdo nezrušil, takže předpokládám, že přijedete všichni přihlášení a ubytko máte zajištěné.
Měli bysme k tomu vínu mít něco k zakousnutí - brambůrky, křupky, chleba, klobásu, sejra atd. - a na tom se domluvme. K zapití nějaký nealko. To by si každej mohl vzít flašku toho, co má rád a mělo by to stačit.
Tak se probuďte z předzimního spánku a poďme se domlouvat, bando.

Nazdarek Lubore. Videl bych to na jednoduche domluve a to, ze by se koupili jak uvadis syry, klobasky a chleba + nejake krupky, nachystat na nadabi od soudruhu z NDR v mnozstvi dostatecnem pro vsechny (2ks nejake dobre klobasky treba na osobu). To klidne na miste zvladnem nachystat na talire a hodime to na stoly. Jak to ve sklípu vypada, je tam nejake posezeni u krbu, nebo budeme drkotat zubama a tulit se? Smile
Este jsem zapomel na nejake okurky a nakladanou zeleninku, ta se taky hodi :-P

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Tue Nov 13, 2012 9:11 pm

Zdar Lubore, žena pravila, že udělá nějako obloženou mísu... Ale co v ní bude nevím Very Happy Very Happy Kecám, nějaký salámek, sýr, klasika. Pečivo koupíme asi až u vás někde na místě, ať je čerstvé. Jinak ode mne vše platí, přijedu s manželkou, bratr také s chotí. Ubytujeme se v Epopeji, dáme oběd a procházku po Krumlově, odpoledne jsme tvoji. Máš nějakou představu od kolika to vypukne? Dík Lubore.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Lubor Tue Nov 13, 2012 8:08 pm

Sklépek začíná klepat na dveře, tak se můžeme začít pomalu domlouvat, co kdo vezme sebou. Účast zatím nikdo nezrušil, takže předpokládám, že přijedete všichni přihlášení a ubytko máte zajištěné.
Měli bysme k tomu vínu mít něco k zakousnutí - brambůrky, křupky, chleba, klobásu, sejra atd. - a na tom se domluvme. K zapití nějaký nealko. To by si každej mohl vzít flašku toho, co má rád a mělo by to stačit.
Tak se probuďte z předzimního spánku a poďme se domlouvat, bando.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Thu Oct 18, 2012 7:54 pm

Se zelím!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil bounce bounce bounce bounce
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Sobi Thu Oct 18, 2012 7:30 pm

cheers Very Happy Laughing
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Thu Oct 18, 2012 5:27 pm

Sobi napsal:já dneska málem přejel prase..... teda divoký... Laughing tak s šípkovou nebo se zelím??? sunny sunny sunny

Mate štěstí, že jdu zrovna kolem....samozdřejmě že s šípkovou sunny sunny

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Sobi Thu Oct 18, 2012 8:13 am

já dneska málem přejel prase..... teda divoký... Laughing tak s šípkovou nebo se zelím??? sunny sunny sunny
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Wed Oct 17, 2012 12:58 am

Jasně Lubore... Potom nám ještě zavel ohledně papání, jak by to mělo vypadat. Ju? Jestli mám zastřelit nějakou žirafu a tak. Taky se těšíme,měj se.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Lubor Wed Oct 17, 2012 12:52 am

Když to teda zatím shrnu, tak účast přislíbili -

Sobi se skoro chotí = 2 lidi
Lubor to samé = 2
Snake s chotí = 2
Jeho brácha s drahou = 2
Babyn s ještěrkou = 2
Dan s chotí = 2
Jarda s jednou ze svého záviděníhodného harému = 2
Smejky podle hlídání možná s chotí = 1 - 2
Knedla zřejmě sám = 1

Tak to máme kolem 17 lidí, což je pohoda.
Ještě jsem asi zapomněl říct, že k ceně 100 Kč/osoba za ochutnávku je potřeba počítat s platbou 300 Kč/hodina za pronájem sklepa. Což je při tomto množství lidí zhruba 100 - 140 Kč na člověka.
Taky bysme se měli později domluvit, co kdo vezme k zakousnutí a nějaký nealko, ať jen nezřízeně neglgáme a pak nám není blbě. I když, někomu bude blbě i tak.

Už se to blíží, sice pomalu, ale blíží, tak se na vás těším, pacholci. cheers
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Tue Oct 16, 2012 10:39 pm

baby napsal:Zdar jen mozna mala rada. rezervoval jsem si misto v hotelu Epopej prez ten jejich online rezervacni formular a od te doby zadna odpoved. Tak sjem dneska napsal na email a prej jim ten system blbne, ale potvrdila mi rezervaci Smile. Kdyby mel nekdo podobny problem Wink.
Já tam raději pro jistotu volal, taky na email žádná odezva...... Každopádně dorazím s manželkou, bratrem kterého znáte (bílý Triumph) Very Happy a jeho chotí. A už se nemůžu dočkat..... cheers cheers cheers
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Zdar jen mozna mala rada. rezervoval jsem si misto v hotelu Epopej prez ten jejich online rezervacni formular a od te doby zadna odpoved. Tak sjem dneska napsal na email a prej jim ten system blbne, ale potvrdila mi rezervaci Smile. Kdyby mel nekdo podobny problem Wink.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Fri Oct 05, 2012 7:10 pm

baby napsal:
Snake napsal:
Lubor napsal:Výborně, s napětím jsem na tvé potvrzení čekal. Tak pokud se sejdem v této sestavě, tak se o zábavu nebojím. Ať ty naše křepelky vidí, s kým se kamarádíme.
Termín jsem tedy potvrdil, začátkem listopadu doladíme drobnosti ohledně občerstvení a pudem na věc. cheers
Do dnes mě mrzí ten sraz, takže jsem moc rád, že Vás všechny ještě letos uvidím..... Díky za pozvání Lubore, hotel jsem právě zamluvil. Měj se . Zdraví HAD.

Ktery hotel jsi Háďě naše zamluvil, ať se můžeme sejít třeba v jednom? Smile U mě zatím vítězí Hotel Epopej...


eh.. tak se mi nechtělo čekat a rezervoval jsem to v hotelu Epopej pirat
Čau Babyne, tak to se povedlo. Odhadl jsi to přesně....Taky budem chrnět v hotelu Epopej Very Happy Very Happy Very Happy
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Fri Oct 05, 2012 9:05 am

Snake napsal:
Lubor napsal:Výborně, s napětím jsem na tvé potvrzení čekal. Tak pokud se sejdem v této sestavě, tak se o zábavu nebojím. Ať ty naše křepelky vidí, s kým se kamarádíme.
Termín jsem tedy potvrdil, začátkem listopadu doladíme drobnosti ohledně občerstvení a pudem na věc. cheers
Do dnes mě mrzí ten sraz, takže jsem moc rád, že Vás všechny ještě letos uvidím..... Díky za pozvání Lubore, hotel jsem právě zamluvil. Měj se . Zdraví HAD.

Ktery hotel jsi Háďě naše zamluvil, ať se můžeme sejít třeba v jednom? Smile U mě zatím vítězí Hotel Epopej...


eh.. tak se mi nechtělo čekat a rezervoval jsem to v hotelu Epopej pirat

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Fri Oct 05, 2012 7:15 am

Lubor napsal:Výborně, s napětím jsem na tvé potvrzení čekal. Tak pokud se sejdem v této sestavě, tak se o zábavu nebojím. Ať ty naše křepelky vidí, s kým se kamarádíme.
Termín jsem tedy potvrdil, začátkem listopadu doladíme drobnosti ohledně občerstvení a pudem na věc. cheers
Do dnes mě mrzí ten sraz, takže jsem moc rád, že Vás všechny ještě letos uvidím..... Díky za pozvání Lubore, hotel jsem právě zamluvil. Měj se . Zdraví HAD.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Lubor Fri Oct 05, 2012 6:56 am

Výborně, s napětím jsem na tvé potvrzení čekal. Tak pokud se sejdem v této sestavě, tak se o zábavu nebojím. Ať ty naše křepelky vidí, s kým se kamarádíme.
Termín jsem tedy potvrdil, začátkem listopadu doladíme drobnosti ohledně občerstvení a pudem na věc. cheers
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Snake Fri Oct 05, 2012 6:32 am

Zdar Lubore, potvrzuji účast i se zákonnou manželkou. Takže budu hodný kluk. Very Happy Very Happy Very Happy Pokusím se zamluvit pokoj v tebou zmíněném hotelu. Měj se draku!!!!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  baby Wed Oct 03, 2012 5:12 am

Lubor napsal:Nezoufej nešťastníku, vinařem se po ochutnávce možná staneš a s tou milenkou to taky někdy nějak dopadne. Very Happy

PS - naučte se nějaký lidovky, bude potulný harmonikář, figura k neutahání, tak ať jenom nečučíte a taky si s ním zabékate.

Fiha Smile, ale ty vase lidovky dole jsou krapet jine, kazdopadne "Vinecko Bile...." znaji snad vsichni a klidne to muzem békat do rana Very Happy. Uz se tesim a Knedlíka naučíme pít víno Wink

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Lubor Tue Oct 02, 2012 11:23 pm

Nezoufej nešťastníku, vinařem se po ochutnávce možná staneš a s tou milenkou to taky někdy nějak dopadne. Very Happy

PS - naučte se nějaký lidovky, bude potulný harmonikář, figura k neutahání, tak ať jenom nečučíte a taky si s ním zabékate.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012 - Stránka 3 Empty Re: In vino veritas, aneb Hostěradice, listopad 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru