Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

+4
Sobi
Lukša
Snake
Roko
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Sat Oct 31, 2009 12:25 am

Zdar chlapi Very Happy Díky za vyčerpávají rady ohledně tlumiče,je jich mrak a přesně tohle jsem potřeboval,doporučit to co funguje. Objednám v pondělí Hyperpro i montážní sadou. Ještě jednou dík...... lol!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Martas.9 Fri Oct 30, 2009 8:34 am

To Boris:
Jj, to je přesně ten, který jsem od Hyperpro doporučoval... Smile
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Fri Oct 30, 2009 7:05 am

Zdar, tlumič od Ohlinse najdete na jejich webu (myslím Harris) - máme v odkazech na našich stránkách.
A tady je ten kit o kterém psal Marťas:

http://www.raceandtrack.com/shopitem.php?stock=RT-SD000650&link=Harris&manf=Harris&descrip=Handling Mods&maincat=Handling&item=Damper Fitting Kits
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty tlumič hyperpro

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 30, 2009 6:43 am

toto je můj pánové a naprostá spokojenost
Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 20090427173051-123959_jpgresize_1200x800_

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Martas.9 Fri Oct 30, 2009 5:37 am

Zdar chlapi,
omlouvám se, že jsem tady chvilku nebyl, ale mám do pondělí dovolenou a doma mám velice pomalé připojení na net, takže na to nemám nervy. Teď jsem u ségry, tak jsem se zastavil na skok i tady....
Co se týče volby tlumiče, jednoznačně doporučuju Ohlins. Zaprvé jde znát, že měníte jednotlivé polohy, u jiných většinou poznáte jen krajní polohy a možná střed, tzn. buď úplně volný (nebezpečí tankslappingu- rozkmitání řidítek) anebo úplně utažený (nehrozí tankslapping, ale máte mnohem horší odezvu od přední části motorky).
Zadruhé má Ohlins mnohem větší kapacitu oleje v tlumiči (pokud si všimnete, má Ohlins oddělenou nádržku oleje)= mnohem delší životnost a navíc mnohem méně pění, čili se tlumící účinnek za agresivní jízdy téměř nesnižuje. Další výhodou je, že za celou dobu, co mám Ohlins, tak jsem ho nemusel přetěsňovat.
Co se týče dostupnosti tlumiče Ohlins na SP-2, tak si myslím, že se dá sehnat, já ho na SP-2 mám, ale na druhý pokus.
Poprvé jsem koupil omylem Ohlinse na SP-1, pak jsem ho prodal někomu přes internet, ale jak už tady někdo zmínil, SP-1 menší průměr osy řízení (je plná, kdežto SP-2 má dutou osu a tím pádem větší průměr).
Výhoda tlumiče Ohlins na SP-2 je v tom, že se dá použít (s mírnou úpravou) i na SP-1. Já, když jsem měl ještě obě motorky SP-1/SP-2 tak jsem si je přehazoval. Pokud někdo bude mít zájem, popíšu a nafotím, co se musí udělat.
Jen bych ještě chtěl dodat, že to neznamená, že ostatní tlumiče jsou na piKAču. Jen s nimi třeba nemám zkušenosti, nebo je znám z jiných motorek od kamarádů z okruhů atd...
Jeden z dobrých tlumičů je třeba Scott- rotační tlumič, který se používal z počátku na kroskách, teď i na silnicích. Měl jsem ho na SP-1 než mi ho ty Kurvy ukradly. Špatný není ani TOP model od Hyperpro.
Ohlins jsem měl na ZX-6RR, SP-1, SP-2, moje žena ho měla na R-6 a nikdy žádný problém.
Další rada je, pokud neseženete Ohlins na SP-2, koupit univerzál (stejně se tlumič neliší) a pak si sehnat jen držák na SP-2 od jiné firmy. Vím, že ho dělá Harris- můj kamarád ho třeba má (myslím tím, že má tlumič Ohlins a držák Harris) a je super, že nemusíte měnit hrazdičku (což u Ohlins kitu na SP-1/2 udělat musíte).
Sorry, ten příspěvek je trochu rozevlátý, ale jak říkám, jsem u ségry a nemám moc času. Tak se mějte a hned jak budu u netu tak napíšu víc.
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Wed Oct 28, 2009 11:29 pm

Snake napsal:Čau Redicku,ten tvůj Ohlins asi na SP 2 asi nepasuje,viď? Pokud ano,šel bych do něho.

Zdarec Snaku, hele mělo by to být stejný ale stejně tak bys ho musel dát na bok k rámu. Já ho sehnal na motorkářích a myslím si že tam je právě ještě jeden.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 8:34 pm

Čau Redicku,ten tvůj Ohlins asi na SP 2 asi nepasuje,viď? Pokud ano,šel bych do něho.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Ohlins

Příspěvek  Anonymní Wed Oct 28, 2009 12:32 pm

zdar kluci, hale ten Ohlins co mám budu dávat z boku na vidle , jelikož a protože to není origo na SP1 je moc dlouhej takže nejde dát nahoru . Což ale nevadí už jsem vylaboroval jak na to. udělám uchycení na rámu z boku a pod levou vidli dám nějakou objímku. Jinak prosím vás jetli někdo prodává Ohlins na netu tak to já fakt nejsem. alien Já jsem rád že ho mám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Wed Oct 28, 2009 10:22 am

From SNAKE:

Tak jo,nové a důležité téma, mám dotaz na Marťase, chci namontovat tlumič ,co mě doporučíš? Dík měj se.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Wed Oct 28, 2009 10:03 am

přestěhuj se do normálního pokecu, tady to mažu
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Wed Oct 28, 2009 10:00 am

Snake napsal:
Sobi napsal:tak najdi info, něco sepiš do wordu, přidej nějaký obrázek a já to tam namontuju.
Jinak kluci zkuste dodržovat temata. Kdo sem vleze tak bude mít chaos v tom, co se kde řeší
Máš pravdu,tady jsme blbě, pújdu na kutě,dobrou kluci,joo kdyby jste někdo mluvil s Marťasem dejte mu echo,rád si nechám poradit. Dík a dobrou.........

Snaku máš tam novou sekci v technice. Dej si tam dotaz
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 9:59 am

Sobi napsal:tak najdi info, něco sepiš do wordu, přidej nějaký obrázek a já to tam namontuju.
Jinak kluci zkuste dodržovat temata. Kdo sem vleze tak bude mít chaos v tom, co se kde řeší
Máš pravdu,tady jsme blbě, pújdu na kutě,dobrou kluci,joo kdyby jste někdo mluvil s Marťasem dejte mu echo,rád si nechám poradit. Dík a dobrou.........
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Wed Oct 28, 2009 9:51 am

To Snake: v každým případě bych počkal co Ti řekne MarŤas. Přesně jak pravil Lukša
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 9:46 am

Sobi napsal:ahoj, s Redickem jsem o tom mluvil. Má to samé co já. Je to Ohlins, který se uchytává mezi rám a spodní brejle, resp. jako HRC. Říkal, že nějakým způsobem ho chce uchytit. Ale jak to teda nevím.

Čau sobi, asi přestanu laborovat a dám tam Martis, vypadá docela dobře,snad to něco vydrží,chci tlumič dopředu.
Zrovna tady s Lukšou plkáme o nějakých drobných za údržbu. Laughing
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Wed Oct 28, 2009 9:43 am

ahoj, s Redickem jsem o tom mluvil. Má to samé co já. Je to Ohlins, který se uchytává mezi rám a spodní brejle, resp. jako HRC. Říkal, že nějakým způsobem ho chce uchytit. Ale jak to teda nevím.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 9:43 am

Lukša napsal:JJ už jsem v poho.
Schvátil mě Morybundus Turbo a tejden jsem prospal s vysokýma horečkama, no a po deseti dnech jsem byl fit.
No slast řeknu ti, 5dní jsem měl v kuse skoro 39. Doufám že mám na dlouho klid.
A co ty, už máš zazimováno, nebo ještě plánuješ že vyjedeš? Já byl naposled v neděli, hned jak jsem byl fit a pak jsem to už definitivně zapíchl. Čeká mě velký servis No To se na tom pěkně prohnu, takže si s těma doplňkama nemůžu vyskakovat. Jen to nejnutnější...třeba tlumič sunny
Tak hlavně že jsi v pohodě, a co se týká motorky,ani nemluv. Už mám kompletně rozebráno,kapoty a nádrž v lakovně,přední guma,olej,desky,řetězovka a jiné drobnosti a je to za patnáct What a Face . Ještě ten tlumič a budu totálně suchý ,jéééééé....
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lukša Wed Oct 28, 2009 9:35 am

JJ už jsem v poho.
Schvátil mě Morybundus Turbo a tejden jsem prospal s vysokýma horečkama, no a po deseti dnech jsem byl fit.
No slast řeknu ti, 5dní jsem měl v kuse skoro 39. Doufám že mám na dlouho klid.
A co ty, už máš zazimováno, nebo ještě plánuješ že vyjedeš? Já byl naposled v neděli, hned jak jsem byl fit a pak jsem to už definitivně zapíchl. Čeká mě velký servis No To se na tom pěkně prohnu, takže si s těma doplňkama nemůžu vyskakovat. Jen to nejnutnější...třeba tlumič sunny
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 9:21 am

Lukša napsal:Áha to jsem netušil, myslel jsem že je to stejný
No jinak už ti neporadím....pátrej a nebo se zeptej Marťase jestli o něčem neví. Má k tomu přece jen blíž. Shocked
Až bude Marťas online zkusím se ho zeptat. Moc toho na výběr není a nebo neumím hledat...... A co ty? Prej jsi byl nějaký chorobný? Už jsi v cajku?
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lukša Wed Oct 28, 2009 9:17 am

Áha to jsem netušil, myslel jsem že je to stejný
No jinak už ti neporadím....pátrej a nebo se zeptej Marťase jestli o něčem neví. Má k tomu přece jen blíž. Shocked
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Wed Oct 28, 2009 9:08 am

Lukša napsal:Čau Hade,
právě Redick jeden Ohlins prodává, ale nedostal jsem z něho proč a co za to. Taky by se mi šiknul, objevil jsem ten jeho inzerát na motoinzerci v sekci ND.(tak na to mrkni)
Jojo máš pravdu,jenže ten bude pasovat Tobě,mě ne ,mám jiný průměr matice krku Sad . Mám pocit že na SP 2 to snad Ohlins nedělá.........
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lukša Wed Oct 28, 2009 9:04 am

Redick,
tož co za to?
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lukša Wed Oct 28, 2009 9:03 am

Čau Hade,
právě Redick jeden Ohlins prodává, ale nedostal jsem z něho proč a co za to. Taky by se mi šiknul, objevil jsem ten jeho inzerát na motoinzerci v sekci ND.(tak na to mrkni)
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Tue Oct 27, 2009 8:43 am

Čau pánové,když mluvíte o tlumiči,nemáte ne někoho kontakt? Nemůžu ani boha sehnat Ohllins na SP 2. Určitě tlumič chci, je jich docela slušný výběr,jenže. Ohllins nemají nikde se sadou na dvojku a já ho chci a chci bounce
Budu rád za každou radu,dík..........
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Roko Tue Oct 27, 2009 7:24 am

Tak ta cena je super!! jenže budu toho mít i tak dost Uf Uf a krásný noje kapoty je to poslední..Každopádně kdyby někdo potřeboval něco jinýho..Tak se o jeden set můžeme podělit (červeňáčci) Very Happy no kdyby někdo potřeboval nový boky, tak já se o masku postarám Twisted Evil (možná bych snesl i podsedlák)
Roko
Roko

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 18. 10. 09
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Tue Oct 27, 2009 2:37 am

Lukša napsal:Tož to už só pěkné chechtáky. Momoentálně ale sám za sebe nic podobného řešit nebudu. Ikdyž je to lákavá nabídka, tak vyčkám co to motorka bude potřebovat,(čeká mě letos big servis) no a potom to ostatní.
BTW: Co ten tlumič, ještě ho máš?

Jestli myslíš ten Ohllins tak ano.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 3 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru