Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

+4
Sobi
Lukša
Snake
Roko
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Sun Nov 11, 2012 8:35 am

Ahoj, dnes mi volal Maťo zo Slovenska a chcel by prodať tlmič riadenia....

http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/ostatni/ruzne/tlumic-rizeni-vtr-sp1-2-445227.html
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Mon Apr 18, 2011 11:02 am

To je přesně to co jsem říkal, pokud ten šroub drží tak jak má, není možné aby k nějakému vydření došlo. matka se s tlumičem povoluje a takhle zlobí. Jestli můžu poradit ... Na kole všechny matky a šrouby podlepuju LOCTITEM ( právě kvůli vibracím ), nebojte se tam toho dát klidně i víc, ale je důležitý aby to bylo fakt všude. Druhou variantu bych viděl na jinou matku nejlépe samojistnou.
Baby toho lepidla dost - trhací ráčna jedno klepnutí a lepidlo je v háji :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Mon Apr 18, 2011 7:53 am

Ted budu menit jeste loziska v krku rizeni, ale pak tu matku dotahnu na lepidlo. Tak snad to chvili vydrzi Smile. (lepidla ale jen trochu aby to slo zase povolit)

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Mon Apr 18, 2011 7:33 am

baby napsal:
hittmi napsal:Ty jo tak to koukam Shocked A bylo to dotáhlý správně ? Vždyť je krz to stáhlý ložisko krku řízení a to volný nemůže bejt ani o prd, stejně tak i ta matka ...

Stahle to je jen horni matkou na brylich. skoda ze jsem nevyfotil jak vypada ten kolicek. ty bryle nejsou hold z tak tvrdeho materialu. casem se v tom mekkem materialu vychechla a pak nasleduje neco podobneho jako u me nebo Martase, prakticky ma to same.

Tak jsem se na tu matku zaměřil a je to skutečně tak, že se pomalu, ale jistě povoluje, takže když si toho člověk nevšimne, časem dojde k tomu poškození. Asi po 8OO km jsem ji o půl otáčky dotahoval. Evil or Very Mad
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Thu Apr 14, 2011 10:49 am

Ten tlumič řízení HRC ... Ptal jsem se na cenu a objednání u Honda Šmucler Plzeň = Nelze ho objednat ani zjistit cenu.

Kolem toho uchycení na rám ... Když bych byl v situaci, že bych tam vyloženě chtěl boční tlumič a bylo nutné vrtat a nýtovat do rámu závit, neviděl bych v ničem problém. Pevnost rámu tim rozhodně neklesne, Konstrukce té rámové trubky je předimenzovaná a konstrukce výroby to nanýtování umožňuje.

Vycházím z toho, když dělám kompletaci lisů - tam jsou dorazy a nosníky, na které působí tlak i vibrace a bez problémů se dotoho vrtá bez ztráty pevností.
Takže když bych měl hodnotit rám na VTR-SP je podle mě zdravě předimenzovaný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Thu Apr 14, 2011 6:59 am

na rám, koukni na HRC manuál - strana 1-7. Pokud nemáš je na našich stránkách ke stažení v sekci HRC Sobi
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Michal.P Thu Apr 14, 2011 6:11 am

Nevíte někdo jak je přidělaný ten HRC tlumič k rámu ??

Michal.P

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 10. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sun Apr 10, 2011 1:33 am

Spíš bych to řešil tvarovanou objímkou kolem rámu.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Michal.P Sun Apr 10, 2011 1:09 am

hittmi napsal:
Lubor napsal:Teda chlapi, vrtat do rámu, to se mi nelíbí. Dotoho bych osobně nešel. Mad

Není důvod z toho mít strach :-) Asi bych si to teda taky sám neudělal, ale už to tam je, tak s tím stejně nic nezmůžu :-) Navíc tento způsob používá nejeden výrobce tlumičů, takže NO FEAR :-)

Ještě by šlo tam něco navařit

Michal.P

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 10. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Sun Apr 10, 2011 12:25 am

Lubor napsal:Teda chlapi, vrtat do rámu, to se mi nelíbí. Dotoho bych osobně nešel. Mad

Není důvod z toho mít strach :-) Asi bych si to teda taky sám neudělal, ale už to tam je, tak s tím stejně nic nezmůžu :-) Navíc tento způsob používá nejeden výrobce tlumičů, takže NO FEAR :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sun Apr 10, 2011 12:06 am

Teda chlapi, vrtat do rámu, to se mi nelíbí. Dotoho bych osobně nešel. Mad
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Sat Apr 09, 2011 11:17 pm

Michal.P napsal:
hittmi napsal:
Michal.P napsal:
hittmi napsal:Boční tlumič LSL, uchycení nad kapotami. U firmy LSL je ho možné koupit za 7500,- včetně montážní sady.



Zdar Michale. Tento tlumič budu během sezóny ´´ snad ´´ osazovat. Systém uchycení by měl být, přiložen v manuálu tlumiče, každopádně je to tak, že na levou stranu rámu vyvrtáš patřičný průměr díry a do ní pak vnýtuješ závitový nýt. Druhá strana tlumiče je uchycena pomocí objímky na levé noze vidlice :-)

Já už SP s nýtem v rámu koupil, proto jsem horní tlumič řízení vypustil. Boční tlumiče vyrábí i Öhlins a zjistil jsem. že i firma NHK ( jestli ještě funguje ), tento boční tlumič řízení si podle mě můžeš objednat i přímo u Hondy jakožto HRC díl :-)


Díky za info já koupil tlumič který vypadá přesně jako tento akorát má 17 poloh a LSL jsme našel vždy jen se sedmi polohama, ale na výrobci snad zas tak nezaleží vypadá že bude fungovat dobře.

A může mi prosím poslat odkaz ? Nebo toho výrobce. Díky :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Michal.P Sat Apr 09, 2011 10:25 pm

hittmi napsal:
Michal.P napsal:
hittmi napsal:Boční tlumič LSL, uchycení nad kapotami. U firmy LSL je ho možné koupit za 7500,- včetně montážní sady.



Zdar Michale. Tento tlumič budu během sezóny ´´ snad ´´ osazovat. Systém uchycení by měl být, přiložen v manuálu tlumiče, každopádně je to tak, že na levou stranu rámu vyvrtáš patřičný průměr díry a do ní pak vnýtuješ závitový nýt. Druhá strana tlumiče je uchycena pomocí objímky na levé noze vidlice :-)

Já už SP s nýtem v rámu koupil, proto jsem horní tlumič řízení vypustil. Boční tlumiče vyrábí i Öhlins a zjistil jsem. že i firma NHK ( jestli ještě funguje ), tento boční tlumič řízení si podle mě můžeš objednat i přímo u Hondy jakožto HRC díl :-)


Díky za info já koupil tlumič který vypadá přesně jako tento akorát má 17 poloh a LSL jsme našel vždy jen se sedmi polohama, ale na výrobci snad zas tak nezaleží vypadá že bude fungovat dobře.

Michal.P

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 10. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Sat Apr 09, 2011 10:20 pm

Michal.P napsal:
hittmi napsal:Boční tlumič LSL, uchycení nad kapotami. U firmy LSL je ho možné koupit za 7500,- včetně montážní sady.


Zdar Michale. Tento tlumič budu během sezóny ´´ snad ´´ osazovat. Systém uchycení by měl být, přiložen v manuálu tlumiče, každopádně je to tak, že na levou stranu rámu vyvrtáš patřičný průměr díry a do ní pak vnýtuješ závitový nýt. Druhá strana tlumiče je uchycena pomocí objímky na levé noze vidlice :-)

Já už SP s nýtem v rámu koupil, proto jsem horní tlumič řízení vypustil. Boční tlumiče vyrábí i Öhlins a zjistil jsem. že i firma NHK ( jestli ještě funguje ), tento boční tlumič řízení si podle mě můžeš objednat i přímo u Hondy jakožto HRC díl :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Jak se tento tlumič přichytí na rám? Vyvrtají se do něj díry pro šrouby a vyřízne se do nich závit ???

Příspěvek  Michal.P Sat Apr 09, 2011 9:29 pm

hittmi napsal:Boční tlumič LSL, uchycení nad kapotami. U firmy LSL je ho možné koupit za 7500,- včetně montážní sady.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik 4876599


Michal.P

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 10. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Sun Mar 27, 2011 8:01 pm


na ty uz jsme koukal ,ale proste je to spatna konstrukce, problem by se za cas opakoval, takze to vyresi az Martasuv upgrade Wink

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Sun Mar 27, 2011 7:31 pm

hittmi napsal:Ty jo tak to koukam Shocked A bylo to dotáhlý správně ? Vždyť je krz to stáhlý ložisko krku řízení a to volný nemůže bejt ani o prd, stejně tak i ta matka ...

Stahle to je jen horni matkou na brylich. skoda ze jsem nevyfotil jak vypada ten kolicek. ty bryle nejsou hold z tak tvrdeho materialu. casem se v tom mekkem materialu vychechla a pak nasleduje neco podobneho jako u me nebo Martase, prakticky ma to same.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Sun Mar 27, 2011 9:24 am

Ty jo tak to koukam Shocked A bylo to dotáhlý správně ? Vždyť je krz to stáhlý ložisko krku řízení a to volný nemůže bejt ani o prd, stejně tak i ta matka ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sun Mar 27, 2011 8:12 am

Tak to teda zírám. Shocked Soudruzi uděleli zřejmě někde chybu. Sad
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Sun Mar 27, 2011 7:45 am

Lubor napsal:Tak zatím to nechám tak, jak to jiní vymysleli, provrtat to jde vždycky. Sice se mi nezdá, že by se to mohlo pohnout, ta matka je fest dotažená a přes ten tlumič na ni zas takový síly nepůsobí, ale budu to sledovat. affraid

jojo jak rika Sobina moc ten uchyt nedoresili... dolu dam nejake foto, je to z mobilu takze nic moc kvalita. ja si myslel, ze pri poslednim radeni v Moste po zavode, ze mi vytekl olej z tlumice, ale po rozebrani se divam, ze problem je s tim kolikem, totalne mi vychechlal v brylich drazku. udelam to presne podle Martase, vyvrtam a zapustim male kolicky. Na ty sily co to ma vydrzet je to celkem odflakle Smile.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Obraz000n



Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Obraz077g



Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Obraz078lc


baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sat Mar 26, 2011 8:06 pm

Tak zatím to nechám tak, jak to jiní vymysleli, provrtat to jde vždycky. Sice se mi nezdá, že by se to mohlo pohnout, ta matka je fest dotažená a přes ten tlumič na ni zas takový síly nepůsobí, ale budu to sledovat. affraid
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Sat Mar 26, 2011 9:30 am

Ahoj kluci, dnes jsem byl u MarŤase a potkali jsme se tam i s Babynkem. Nechci vám tady do toho kafrat, protože tento tlumič zatím nemám, ale to uchycení je na prd. Takže, pokud vím tak tento tlumič a i jiné jezdí pár z Vás. Dle toho co jsme dnes viděli a co nám Marťas ukázal, tak doporučení od něj: svrtat horní brejle s držákem tlumiče a vrazit tam kolíčky proti pootočení. Ten "zoubek" co je na úchytu tlumiče pod hlavní matkou (který je vyfocen níže Luborem), dokonale oholí za čas drážku v horních brýlích. Škoda, že jsem nevyfotil jak to mám MarŤas. Musíte počkat na Babyna, ten si vzal "mustr"..... tongue
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sat Mar 26, 2011 3:46 am

V horních brýlích je malá drážka do které zapadá výstupek na tom držáku. Shora má ten držák vybrání, takže matka není ochuzena téměř o žádný závit a krásně do něj zapadá.




[/code] Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik 1211rh

[code] Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik 121qa


Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Sat Mar 26, 2011 1:32 am

Parada Lubore Smile prosimte muzes mi poslat fotku jak mas uchyceny tlumic rizeni na krku rizeni? Pod tou velkou matkou? Jestli je tam nejaka zarazka proti otoceni, nebo to je jinak? Potrebuji to prave poresit u sveho tlumice. Diky

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru