Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brzdové kotouče

2 posters

Goto down

Brzdové kotouče Empty Re: Brzdové kotouče

Příspěvek  KNEDLA Mon Jul 14, 2014 10:37 am

Dane dobra volba, vypadaji suuppeeer!! cheers 

KNEDLA

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Brzdové kotouče Empty Brzdové kotouče

Příspěvek  Sobi Tue Jul 08, 2014 10:29 am

přidal DAN....

Čau hoši, jak víte tak na srazu jsme se Smejkym řešili zvlněné kotouče. Po návratu domů jsem zkoumal možnosti, aby to bylo co nejlevnější a případně s nějakou zárukou. Ze začátku jsem chtěl jít do čínských kotoučů na ebay, které by vyšly cca do 4000,-kč. Z této možnosti jsem ustoupil zejména z nedůvěry k použitým materiálům a s reklamací by to bylo asi v .........Další možnost byla koupit starší cca za 1500,-kč/ks, ale to bych mohl dopadnout stejně. Jistotu, že budou dostatečně silný a rovný, mít nebudu dokud je nenamontuju a to už může být pozdě a těžko bych je pak reklamoval. Taky jsem zjišťoval ceny kotoučů v druhovýrobě. Značek co kotouče vyrábějí je dost a ceny se pohybijí od 4500,-Kč/ks u značky NG. Pak už jsou jenom dražší. Nakonec jsem se rozhodl, že to budu řešit u firmy Motokotouče.cz., která dělá jak výrobu nových tak opravy starých. Domluvil jsem se s majitelem panem Antonínem Zelou, že mu kotouče pošlu a on je proměří a řekne zda se dají srovnat. ( roznýtování, srovnání jednoho kotouče a snýtování stojí 1600,-kč, na rovnání kotouče dává záruku 2 roky.) Poté co jsem mu je poslal mi volal, že kotouče mají limitní tloušťku pro rovnání a že by mi na to nedoporučuje a záruku mi na to nedá. Nabídl mi, že mi udělají nové kotouče, které nanýtují na moje středy. Cena jednoho kotouče vychází na 3400,-kč/ks kulatý a 3700,- zubatý. Tak jsem se rozhodl pro ty zubatý. Od odeslání do vrácení to trvalo asi 14 dní a to se mi ještě omlouval, že v té době bude týden na dovolené. No laciný to není, ale nenašel jsem lepší možnost. Evil or Very Mad Dnes jsem je namontoval a udělal první zkušební jízdu. No než si desky sedli cca 1 km tak to nebrzdilo od té doby to brzdí parádně, žádné vybrace, žádné pazvuky prostě paráda. Doufám, že dlouho vydrží. A když dokážu sem dát fotky, tak vám je i ukážu. Very Happy Very Happy Very Happy

Brzdové kotouče Kot110
Brzdové kotouče Kot210
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru