Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

+4
Sobi
Lukša
Snake
Roko
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sat Mar 26, 2011 1:24 am

Tak jsem tlumič zlegalizoval a dnes namontoval. Argument, že je to malý, tak i levný sice moc nezabral, ale proběhlo to v pohodě. Very Happy






Taky jsem se dovybavil batožinou, takže v podstatě můžu vyrazit.
[/code] Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Batohkriega001

[code] Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Tlumizenhyperpro001

Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Mon Mar 21, 2011 9:03 pm

Lubor napsal:
Sobi napsal:no co, řekni, že to stálo málo. Je to malý..... Laughing

Very Happy Very Happy To je dobrý, tohle zkusím použít. Ale i ostatním díky za rady.

PS - ono to s tou ženskou není až tak hrozný, má celkem pochopení a já to psal spíš jako takové menší odlehčení, ať neplkáme furt jen vážně o těch našich láskách. Ale je fakt, že přestavujeme barák a tak se pořád něco přepočítává na pytle cementu a fůry písku a že by za ten tlumič ale bylo pytlů. Shocked Very Happy Laughing


...... pytlů?? Spíš tři Tatry 815 až po střechu.... rabbit Laughing pirat
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Mon Mar 21, 2011 11:05 am

Boční tlumič LSL, uchycení nad kapotami. U firmy LSL je ho možné koupit za 7500,- včetně montážní sady.

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 4876599


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Fri Mar 18, 2011 7:50 pm

Sobi napsal:no co, řekni, že to stálo málo. Je to malý..... Laughing

Very Happy Very Happy To je dobrý, tohle zkusím použít. Ale i ostatním díky za rady.

PS - ono to s tou ženskou není až tak hrozný, má celkem pochopení a já to psal spíš jako takové menší odlehčení, ať neplkáme furt jen vážně o těch našich láskách. Ale je fakt, že přestavujeme barák a tak se pořád něco přepočítává na pytle cementu a fůry písku a že by za ten tlumič ale bylo pytlů. Shocked Very Happy Laughing
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Fri Mar 18, 2011 10:48 am

Hades napsal:Jednoznačně, a upřímě říkam pokaždé na začátku nového vztahu, moto je na prvním místě, ty až potom Laughing No, ber nebo ne........, kupodivu se stalo, že jsem se setkal i s nepochopením Very Happy Ale už jsem zjistil že říkat pravdu nejde, takže řekni : je to více méně použitý, bylo to levný, a potřebuju to pro svoji - naši bezpečnost cheers

Very Happy Twisted Evil KUPODIVU JSEM SE SETKAL I S NEPOCHOPENÍM Very Happy Very Happy Já se tu řežu smíchy :-) To nemá chybu HADES !!! :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Fri Mar 18, 2011 10:36 am

Jednoznačně, a upřímě říkam pokaždé na začátku nového vztahu, moto je na prvním místě, ty až potom Laughing No, ber nebo ne........, kupodivu se stalo, že jsem se setkal i s nepochopením Very Happy Ale už jsem zjistil že říkat pravdu nejde, takže řekni : je to více méně použitý, bylo to levný, a potřebuju to pro svoji - naši bezpečnost cheers

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Fri Mar 18, 2011 10:08 am

Very Happy Dokuď paní nekřičí: ´´buď půjde ven motorka, nebo já ´´ , tak bych to bral s úsměvem :-)

A pánové afro Tady přichází velký zlom v éře VTR SP scratch Ona ta motorka nebude úplně bez chyby jak si myslíme :-) A to právě kvůli tlumiči řízení v kombinaci s našimi polovičkami Very Happy Protože kdyby bylo umístění tlumiče například stejné, jako na GSXR, a to pod brýlema a skované za kapotama, nemusel by Lubor řešit tento problém lol!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Fri Mar 18, 2011 9:44 am

no co, řekni, že to stálo málo. Je to malý..... Laughing
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Fri Mar 18, 2011 9:36 am

Tak mám menší problém a asi budu potřebovat poradit.
Jde o to, že mé parkování v ložnici sebou nese jednu zásadní nevýhodu a sice to, že každé vylepšení padne mé drahé hned do oka a je většinou nepochopeno a náležitě okomentováno, zda to bylo nutné pořizovat. A teď teda potřebuju namontovat ten tlumič řízení a ten ji padne do oka hned. Samozřejmě nesmí ani tušit, co stál, to by těžko rozdejchávala. A teď babo / nemyslím baby, i když i ty samozřejmě můžeš/raď. Sad
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Thu Mar 17, 2011 4:14 am

Tak tlumič mi dnes přišel. Nakonec jsem koupil Hyperpro, model RSC s progresivním účinkem. Kupoval jsem u www.ready2race.cz , dali mi 15% slevu ještě ze starých cen, tak jsem s jejich přístupem spokojenej. Až ho namontuju, dám sem foto.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Tue Mar 15, 2011 5:25 am

no vypadá to zajímavě, ale bojím se drobátko o správnou funkčnost... Ale asi to funguje
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Tue Mar 15, 2011 12:21 am

no neni spatny, ale videl bych maly problem pri prenastaveni vydli Smile
ja td budu muset taky resit uchyceni pac chlapci od Tobbyho udelali malu chybu Smile ... bnafotik a dam to tady jestli mi pak nekdo helfne s napadem Wink

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Mon Mar 14, 2011 11:36 pm

Zajímavý systém tlumiče řízení na SP geek

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 30322147727661769614071

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sat Feb 19, 2011 11:18 pm

Bikerscrown dává do konce února na tlumiče Hyperpro 20 % slevy, to už je dost lákavá nabídka.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Tue Jan 25, 2011 11:40 pm

Díky za rady. Ještě mi poraďte - u tlumičů hyperpro jsou 2 možnosti tlumení. Buď lineární, nebo progresivní. Co je z praktického hlediska lepší?
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Martas.9 Mon Jan 24, 2011 11:55 pm

baby napsal:
Lubor napsal:Tak jsem teď sbíral nějaký info o tlumičích a chci se zeptat - zvolit pístový nebo rotační?

pokud bych mel prachy tak bych sel asi do rotacniho, pozitivum je vetsi moznost nastaveni tlumeni.

Hoj, já osobně bych šel do klasického, rotační má možná více možností nastavení, ale veř mi, že budeš používat tam max. 3 nastavení. Nevýhodou rotačního je větší údržba, má mnohem menší zásobu oleje. Na druhou stranu, pro naše ježdění (prc prc HRC prc), to je celkem jedno. Takže by asi rozhodla cena a dobré jméno značky (Ohlins, Hyper pro, Scott...)
rabbit albino clown

Já používám strýce Ohlinse (R-6, ZX-6RR, SP-1, SP-2) a nemůžu si jej vynachválit. Měl jsem i rotační Scott (na SP-1), než si jej někdo přes noc půjčil na neurčito a taktéž spokojenost. Jen na okruhu je kluci často repasovali právě z důvodu menšího množství oleje.
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Mon Jan 24, 2011 6:24 am

Lubor napsal:Tak jsem teď sbíral nějaký info o tlumičích a chci se zeptat - zvolit pístový nebo rotační?

pokud bych mel prachy tak bych sel asi do rotacnihi, pozitivum je vetsi moznost nastaveni tlumeni.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Lubor Sun Jan 23, 2011 11:19 pm

Tak jsem teď sbíral nějaký info o tlumičích a chci se zeptat - zvolit pístový nebo rotační?
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Tue Dec 15, 2009 7:20 am

Tak díky za radu pánové, tlumič od Hyperpro je namontovaný a jsem spokojený. Perfektní zpracování, montážní kit pasuje do puntíku. Jen sehnat ořech na golu číslo 41 byl trochu oříšek Laughing . A jen tak na okraj, zjistil jsem že jsem měl totálně povolený krk řízení. Ložiska naštěstí v pořádku. Jak se říká za minutu dvanáct pale Mějte se!!!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Sat Dec 12, 2009 10:33 am

Jirka napsal:Psal jsem Ježíškovi o tlumič řízení Sprint Dampers Honda VTR 1000 SP1 KH 10. Jestli ho nepřinese, přestanu na něj věřit a po Vánocích vezmu 8 tis. a koupím si ho sám Very Happy

Tak šŤastný a veselý Jirko Laughing , po vánocích si napiš objednávku......... Jestli je to u Vás jako u mě doma, tak ..... Mad Máš se chlape???
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Anonymní Fri Dec 11, 2009 10:34 pm

Psal jsem Ježíškovi o tlumič řízení Sprint Dampers Honda VTR 1000 SP1 KH 10. Jestli ho nepřinese, přestanu na něj věřit a po Vánocích vezmu 8 tis. a koupím si ho sám Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Snake Thu Dec 10, 2009 7:23 am

Tak hurá!!!!! Hyperpro tlumič je doma!!! O víkendu budu ladit. Jinak info pro všechny. Objednáno v Aldamoto, koncová cena včetně montážního kitu 10.500,. včetně DPH.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Mon Nov 09, 2009 11:13 am

Ještě jsem vykopal na netu, že velmi dobře, respektive nejlíp v testech dopadl Arrow tlumič řízení, bohužel se zřejmě nevyrábí pro naše mazlíčky. Výsledky testů jsou z Anglie a Irska. Švagr tam bydlí a když jsme se bavili o Harris co. a kolem tak jsme došli až na testy. Pokud mi to naskenuje tak to sem přidám.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sobi Sat Nov 07, 2009 10:06 am

No a ještě tady přihodím jeden příspěvek.
V minulém týdnu jsem si vyměnil pár mailů a jeden rozhovor s Harrisem v Anglii. Výsledek toho je, že Ohlins tlumič řízení a montážní sada k SP1 i SP2 jsou k dispozici na skladě. Sada přijde na cca 320liber + 15%daň a poštovné. Což za strýčka Ohlinse není zas tak moc. Třeba HyperPro je dražší.
Sada od Harrise obsahuje Tlumič Ohlins s délkou zdvihu 68mm (pro SP1 i SP2), montážní kit dle modelu motocyklu a nový rámeček mezi rám a kapoty ke štítku, jinýmy slovy to lešení co máme před čumákem.
Pokud by se chtěl někdo připojit k objednávce čehokoliv od Harrise, ozvěte se. Vím, že někdo chtěl páčky a zadní blatníček.

a) nespěchá to. Do jara času dost....
b) levnější poštovné

Tak zdar a dobrou, asi jdu chrnět.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  baby Sat Oct 31, 2009 12:39 am

Zdra chlapi, tak me tez schvatil nejaky ten hypermoribundus. Celoudovcu jsem si krasne prolezel doma Sad.
ad k tlumici: mam tam od koupe Tobyho a jsem s nim taky spokojen . Jde vyrazne poznat, kdyz ho povolim nebo dotahuji. Na uplne dotazeni nepohnu skoro s riditky. Vetsinou ho mam nastaveny na cca 1/3 az 1/4 drahy od nejmensiho tlumeni. Parkrat uz jsem poznal, ze zapracoval pri trosku drastictejsim vyjeti ze zakruty. Na motorkarich pisou hodne o ceskem vyrobku (ted me nekamenujte, nevim jestli je to presne) Trible performance. Meli tam i testy s grafy tlumeni a vysel velice dobre, dokonce prekonal i Ohlinse. Cena byla taky hodne prizniva.
V mem tlumici jsem taky jeste neresil vymenu oleje a pretesneni. Jinak, jestli by mel zajmen nekdo o ten rotacni SCott tak mam znameho, ktery je vyhradnim distributorem v CR a navic ho ma uz leta provereny na zavodnich strojich.
Jinak mam zkusenosti s rotacnim od Elky, ale na 4kolce. Vyhoda tam je taky v tom, ze se daji nastavit 3-5 druhu tlumeni podle druhu tlumice. Je pravda, ze na silnici asi nektera tlumeni budou zbytecna.
http://www.quadshop.cz/produkt/151.html


este odkaz na nokamoto a pouziti uchycovaci sady je to tam jak na SP1 tak SP2 pro TOBYhttp://www.nokamoto.cz/tlumice/honda/

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik - Stránka 2 Empty Re: Tlumič řízení, jaký, kde a za kolik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru