První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake za Tue Feb 15, 2011 8:06 am

Sobi napsal:Ahoj Míro, u mě máš jasno, že?? Potvrzuji, snad to z Manu stihnu.... Laughing Sobi
Je mi ctí presidento!!!! king
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Snake za Tue Feb 15, 2011 8:05 am

redick napsal:Snejku ty bejku: To je jasné že se sa tam dovalím lol! a budeme dva, tak s tím počítej.
cheers Díky Ridicku!!!! Mám Tě
Snake

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Tue Feb 15, 2011 7:48 am

Snejku ty bejku: To je jasné že se sa tam dovalím lol! a budeme dva, tak s tím počítej.

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sobi za Tue Feb 15, 2011 7:36 am

Ahoj Míro, u mě máš jasno, že?? Potvrzuji, snad to z Manu stihnu.... Laughing Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1508

Zobrazit informace o autorovi http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Anonymní za Tue Feb 15, 2011 7:28 am

Wau, no, tak to je teda pěkně šibeniční termín na rozhodnutí. Já si moc přeji účast a přitelkyně také, ale bude mít akorád období zkoušek, a přesné datum nevim, takže to nemohu potvrdit, bohužel. Takže tak dopředu nemohu říct jestli sám nebo ve dvou.
A pokud bych už teda jel, i sám, tak já se klíďo složim do stanu, stejně to mam nejradši Very Happy

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake za Tue Feb 15, 2011 7:14 am

Zdar klubáci!!!! Rok se sešel s rokem, takže je na mě abych uspořádal náš další , doufám opět vydařený srazík. Na začátek jedna nepříjemná zpráva. Albrechtice jsou bohužel OUT, majitelka se zaměřila pouze na dětičky a jejich ozdravné pobyty. Nu což, zdraví dětí je určitě na prvním místě . Proto přináším jinou určitě plnohodnotnou alternativu. Nejprve začnu tím nejdůležitějším. Jelikož jsou letos jižní čechy už nyní hodně obsazené, nemám jinou možnost a stanovuji pouze jeden termín, a to sice od čtvrtka odpoledne 16.6.2011 do 19.6.2011.[i].
Sraz se bude konat v kempu nedaleko Českých Budějovic. Zde je odkaz na webhttp://www.mydlak.ic.cz/index.html.
A nyní se dostávám k nejdůležitějšímu. Účast všech pilotů potřebuji potvrdit nejpozději do příštího pondělí 21.2.2011.
Asi jste trochu šokováni, bohužel z důvodu velkého zájmu lidí, jsem nucen majitelem potvrdit do tohoto termínu přesný počet lidí. Proto prosím všechny, aby se vyjádřili co nejdříve na našem webu, nebo na můj mail miroslav.soucek@seznam.cz Každopádně kemp je opravdu super. Koupání, hospůdka, jídlo zajistím.... Další program mohu plánovat ke spokojenosti všech. Určitě budu chtít znát Vaše názory a přání. Toto vše se bude odvíjet od základní věci.... POTVRZENÍ ÚČASTI!!!
Takže ještě jednou prosím všechny, dejte vědět a přijeďte všichni, uděláme si parádní víkend!!!!!!!

Zdraví HAD
lol! lol! lol!
Snake

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: