Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

+8
Smejky
Dave
baby
Lubor
Vítek
Dan
Sobi
Snake
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Tue Feb 15, 2011 8:06 am

Sobi napsal:Ahoj Míro, u mě máš jasno, že?? Potvrzuji, snad to z Manu stihnu.... Laughing Sobi
Je mi ctí presidento!!!! king
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Tue Feb 15, 2011 8:05 am

redick napsal:Snejku ty bejku: To je jasné že se sa tam dovalím lol! a budeme dva, tak s tím počítej.
cheers Díky Ridicku!!!! Mám Tě
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Tue Feb 15, 2011 7:48 am

Snejku ty bejku: To je jasné že se sa tam dovalím lol! a budeme dva, tak s tím počítej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Sobi Tue Feb 15, 2011 7:36 am

Ahoj Míro, u mě máš jasno, že?? Potvrzuji, snad to z Manu stihnu.... Laughing Sobi
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Tue Feb 15, 2011 7:28 am

Wau, no, tak to je teda pěkně šibeniční termín na rozhodnutí. Já si moc přeji účast a přitelkyně také, ale bude mít akorád období zkoušek, a přesné datum nevim, takže to nemohu potvrdit, bohužel. Takže tak dopředu nemohu říct jestli sám nebo ve dvou.
A pokud bych už teda jel, i sám, tak já se klíďo složim do stanu, stejně to mam nejradši Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Tue Feb 15, 2011 7:14 am

Zdar klubáci!!!! Rok se sešel s rokem, takže je na mě abych uspořádal náš další , doufám opět vydařený srazík. Na začátek jedna nepříjemná zpráva. Albrechtice jsou bohužel OUT, majitelka se zaměřila pouze na dětičky a jejich ozdravné pobyty. Nu což, zdraví dětí je určitě na prvním místě . Proto přináším jinou určitě plnohodnotnou alternativu. Nejprve začnu tím nejdůležitějším. Jelikož jsou letos jižní čechy už nyní hodně obsazené, nemám jinou možnost a stanovuji pouze jeden termín, a to sice od čtvrtka odpoledne 16.6.2011 do 19.6.2011.[i].
Sraz se bude konat v kempu nedaleko Českých Budějovic. Zde je odkaz na webhttp://www.mydlak.ic.cz/index.html.
A nyní se dostávám k nejdůležitějšímu. Účast všech pilotů potřebuji potvrdit nejpozději do příštího pondělí 21.2.2011.
Asi jste trochu šokováni, bohužel z důvodu velkého zájmu lidí, jsem nucen majitelem potvrdit do tohoto termínu přesný počet lidí. Proto prosím všechny, aby se vyjádřili co nejdříve na našem webu, nebo na můj mail miroslav.soucek@seznam.cz Každopádně kemp je opravdu super. Koupání, hospůdka, jídlo zajistím.... Další program mohu plánovat ke spokojenosti všech. Určitě budu chtít znát Vaše názory a přání. Toto vše se bude odvíjet od základní věci.... POTVRZENÍ ÚČASTI!!!
Takže ještě jednou prosím všechny, dejte vědět a přijeďte všichni, uděláme si parádní víkend!!!!!!!


Zdraví HAD
lol! lol! lol!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! - Stránka 3 Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru