Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

+8
Smejky
Dave
baby
Lubor
Vítek
Dan
Sobi
Snake
12 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Mon May 30, 2011 10:26 am

to mi povídej...já jsem objednával nějaké Nike tenisky pro sebe a kámoše v práci z Číny a ještě loni běžně jsem to měl do 14dnů doma a teď jsem na to čekal skoro 7týdnů..a ti kokoti tam napařili tak kurevské clo, že už asi na příště objednávat nebudu...pokud už s Tebou komunikoval celní deklarant abys mu poslal kopii objednávky, mělo by to být tak do týdne u Tebe..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Mon May 30, 2011 3:05 am

Zdary, Baby nejsi sám komu se to komplikuje. Já už od 15 dubna čekam na ten krk k sání. Minulej týden jsem už volal kde to vázne, a zboží už sice přišlo ale 14 dní to už drží česká pošta někde na hranicich kvuli prodlení. Jelikož ted kontrolujou všechny zásilky ze zahraničí jestli lidi nechtěl ochcávat kvuli poplatkům. Ani mi nedokážou říct kdy jim to přijde, prý nestíhají na poště a čekací doba je v řádů týdnů Evil or Very Mad

Tak si tak říkam, jestli to vůbec dorazí, čas se kratí a už za 14 máme slezinu......
Pocity mam smíšený, někdy zoufalost a bezmoc, a pak to vystřídá vztek

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  baby Sun May 29, 2011 6:14 pm

Snake napsal:
baby napsal:hoj chlapi, jelikoz jsme se dneska dozvedel, ze oprava vyfuku bude nejdrive tak za 3 tydny tak hlasim ze na moto nejspise nedojedu. Sad nicmene doufam, ze tam budu aspon fyzicky Wink.
Neblázni, popros Sobíka , ať ti půjčí Leo Vince. Závodit nebudeme a určitě by to šlo.ne?

Hade to by asi nefungovalo, mam titanove svody a ty jsou asi krapet jinaci Sad.... kua stve me to jak cyp

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Sun May 29, 2011 9:46 am

Zdar bando, v úterý jedu domlouvat podrobnosti ohledně ubytování. Doufám, že se sejdeme všichni a uděláme si parádní víkend. Co se týče programu, zajistím bowling , bobovou dráhu, koupání a restaurací v okolí je dost. Silnice jsou docela v dobrém stavu, takže je to jen o Vaší účasti a o tom na co budeme mít zrovna náladu. Very Happy
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Thu May 26, 2011 12:17 am

baby napsal:hoj chlapi, jelikoz jsme se dneska dozvedel, ze oprava vyfuku bude nejdrive tak za 3 tydny tak hlasim ze na moto nejspise nedojedu. Sad nicmene doufam, ze tam budu aspon fyzicky Wink.
Neblázni, popros Sobíka , ať ti půjčí Leo Vince. Závodit nebudeme a určitě by to šlo.ne?
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  baby Wed May 25, 2011 3:21 am

hoj chlapi, jelikoz jsme se dneska dozvedel, ze oprava vyfuku bude nejdrive tak za 3 tydny tak hlasim ze na moto nejspise nedojedu. Sad nicmene doufam, ze tam budu aspon fyzicky Wink.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Tue Feb 22, 2011 5:37 am

Ok...moje situace je asi taková, že jdu ve Čt. ještě na noční a pak se potřebuju trošku vyspat...kolem oběda jsem schopen vyrazit...evet. se nějak domluvit.. nějakou tu hodinu nebudu řešit.... Wink PS:nesnáším plány dopředu, ikdyž v tomto případě je to nezbytné.. páč ten z vrchu se na nás dívá a jen se nám směje...ale budeme tomu věřit... Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Roko Tue Feb 22, 2011 5:01 am

My jedeme s kamošem v pátek po práci, tzn. asi v 17h nejpozději. Budete vítáni, jelikož pojedeme asi spodem, takže srazík by šel spáchat někde pod Brnem. Času zatím dost, upřesníme ,jak to bude potřeba Very Happy
Roko
Roko

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 18. 10. 09
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Tue Feb 22, 2011 3:39 am

Vingos napsal:Zdarec, chlapci..omlouvám se, že píšu až teď...nějak se mi z tohoto téma nezobrazují příspěvky, tak jsem se dovtípil až z volného pokecu..jestli je ještě možná, hlásím účast sám za sebe..od pátku navečer..možná bych vzal s sebou ještě kámoše na malém dvouválu SV(pokud by měl zájem..ale to teď není podstatné)..je to opravdu hodně dopředu..ale pokusím se to dodržet...jo!!, pokud by někdo z moravy chtěl vyrazit někdy v pátek, rád se k němu přidám..jet 300km sólo se mi moc nechce..
Je mi moc líto, už jsem uzavřel na pevno ubytování s majitelkou. Ale nesmutni, určitě s Tebou počítám a venku spát nebudeš!!!! Přijeď , těším se.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Tue Feb 22, 2011 2:14 am

Zdarec, chlapci..omlouvám se, že píšu až teď...nějak se mi z tohoto téma nezobrazují příspěvky, tak jsem se dovtípil až z volného pokecu..jestli je ještě možná, hlásím účast sám za sebe..od pátku navečer..možná bych vzal s sebou ještě kámoše na malém dvouválu SV(pokud by měl zájem..ale to teď není podstatné)..je to opravdu hodně dopředu..ale pokusím se to dodržet...jo!!, pokud by někdo z moravy chtěl vyrazit někdy v pátek, rád se k němu přidám..jet 300km sólo se mi moc nechce..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Mon Feb 21, 2011 9:35 am

Hades napsal:Tak všechno jinak, Snaku, JEDU! A dorazim už ve čtvrtek! Jsem singl Twisted Evil
Srazů je za rok mraky, ale tenhle, to bych byl sám proti sobě..
Tak paráda!!!!! Píšu si tě od čtvrtak do neděle. Podívej se na ceník, není to nic přehnaného. A těším se, měj se
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 21, 2011 9:28 am

Tak všechno jinak, Snaku, JEDU! A dorazim už ve čtvrtek! Jsem singl Twisted Evil
Srazů je za rok mraky, ale tenhle, to bych byl sám proti sobě..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  baby Mon Feb 21, 2011 8:50 am

Hades napsal:Fajn, přijedu, i kdyby to mělo být jen na jeden den Very Happy

to je slovo chlapa Very Happy

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 21, 2011 8:36 am

Fajn, přijedu, i kdyby to mělo být jen na jeden den Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  baby Mon Feb 21, 2011 8:35 am

Snake napsal:Zdar bando!!!! Právě uzavírám účast na prvním letošním srazu a jsou to čísla opravdu parádní. 23 lidiček, včetně doprovodu. 20 motorek a 14!!!!! královen SP !!!! Chci Vám všem poděkovat za bleskovou reakci ohledně účasti. Opravdu si toho vážím....... Zítra zajistím ubytování. Restaurace nám bude k dispozici, podrobnosti doladím s provozním. Každopádně Vás budu informovat, co budu podnikat dál. Chci Vás poprosit o diskuzi. Když budete mít náladu, pište. Kolik chcete najet kilometrů, zda jezdit hodně, nebo sraz raději zaměřit na přátelské posezení, koupání(počasí snad klapne), a jinou srandu. Možností máme poměrně dost a opravdu mi záleží na spokojenosti Vás všech.....

Zdraví HAD

Hade super Smile .... mame se na co tesit.
Za mne, budu mit cestovani asi plnou pr.. cca 400km ... takze tak primerene Smile nejaka max 150km vyjizdka v sobotu a mozna nejake atrakce + pokec, ten je nejdulezitejsi Wink.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Mon Feb 21, 2011 8:21 am

Hades napsal:Čau, jsem na tom stejně jako Knedla, čekal jsem do poslední chvíle jak to bude, ale fakt to nedokážu odhadnout, a potom, nechci být v případě příslibu za lháře, když nedorazím Crying or Very sad
Hlavní důvod jsou peníze, jelikož 27.6 odjiždím do Dolomit na 10 dní, a pořádně ještě nemáme domluvený ubytování, a podrobnosti. Takže nevim kolik to bude stát, a nejsem zrovna placenej zlatem abych to nemusel řešit, a každá tisícovka bude dobrá.
Každopádně když budou, tak dorazim a hlavu složim pod moto Smile
Nesmutni, pokud dorazíš, venku Tě nenecháme. Pokus se počet dorovnat na 15 SPček. To by byl v čechách náš nový rekord!!!! Měj se
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 21, 2011 8:07 am

Čau, jsem na tom stejně jako Knedla, čekal jsem do poslední chvíle jak to bude, ale fakt to nedokážu odhadnout, a potom, nechci být v případě příslibu za lháře, když nedorazím Crying or Very sad
Hlavní důvod jsou peníze, jelikož 27.6 odjiždím do Dolomit na 10 dní, a pořádně ještě nemáme domluvený ubytování, a podrobnosti. Takže nevim kolik to bude stát, a nejsem zrovna placenej zlatem abych to nemusel řešit, a každá tisícovka bude dobrá.
Každopádně když budou, tak dorazim a hlavu složim pod moto Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Mon Feb 21, 2011 6:07 am

Zdar bando!!!! Právě uzavírám účast na prvním letošním srazu a jsou to čísla opravdu parádní. 23 lidiček, včetně doprovodu. 20 motorek a 14!!!!! královen SP !!!! Chci Vám všem poděkovat za bleskovou reakci ohledně účasti. Opravdu si toho vážím....... Zítra zajistím ubytování. Restaurace nám bude k dispozici, podrobnosti doladím s provozním. Každopádně Vás budu informovat, co budu podnikat dál. Chci Vás poprosit o diskuzi. Když budete mít náladu, pište. Kolik chcete najet kilometrů, zda jezdit hodně, nebo sraz raději zaměřit na přátelské posezení, koupání(počasí snad klapne), a jinou srandu. Možností máme poměrně dost a opravdu mi záleží na spokojenosti Vás všech.....

Zdraví HAD


Naposledy upravil Snake dne Mon Feb 21, 2011 8:28 am, celkově upraveno 1 krát
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Sun Feb 20, 2011 9:54 am

KNEDLA napsal:Ahoj Snejku, za sebe musím rict ze bohuzel na mne je to vazne hodne dopredu neco slibovata na 100%!!!! Po nekolika skusenostech kdy jsem neco slíbil a pak to z ruznych důvodu nevyšlo uz raději nic neslibuji!!!! Tak ze se mnou nepocitej!!! Na srazek bych chtěl dojet ale jestly mi to klapne tak stejne az od patku odpoledne, driv by to neslo a postaral bych se o sebe sam!!! Tak ze jeste jednou pro poradek se mnou nepocitej!!!!! pale
Rozumím jak to myslíš..... Každopádně se pokus a nocleh asi nebude problém.... Dík , že jsi se ozval....
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  KNEDLA Sun Feb 20, 2011 9:42 am

Ahoj Snejku, za sebe musím rict ze bohuzel na mne je to vazne hodne dopredu neco slibovata na 100%!!!! Po nekolika skusenostech kdy jsem neco slíbil a pak to z ruznych důvodu nevyšlo uz raději nic neslibuji!!!! Tak ze se mnou nepocitej!!! Na srazek bych chtěl dojet ale jestly mi to klapne tak stejne az od patku odpoledne, driv by to neslo a postaral bych se o sebe sam!!! Tak ze jeste jednou pro poradek se mnou nepocitej!!!!! pale

KNEDLA

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Sun Feb 20, 2011 7:24 am

Houdek napsal:Snaku potvrzuji účast od čtvrtka do sobotního večera.
. Já to věděl , že nezklameš...... Počítám s Tebou a díky za echo. Měj se, na srazu mě povíš co chystáš v rumunsku. Léta jsem tam jezdil kamionem a je tam neskutečně krásně.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Houdek Sun Feb 20, 2011 7:20 am

Snaku potvrzuji účast od čtvrtka do sobotního večera.
Houdek
Houdek

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 19. 10. 09
Age : 42
Location : Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Anonymní Sat Feb 19, 2011 11:21 pm

Snake napsal:
hittmi napsal:Ahoj :-)
Bude to pro mě premiéra a o to víc se těším bounce Takže se mnou také počítej Twisted Evil
Mám zrovna v tomto datumu zkouškové období, takže nevím jestli dorazím ve čtvrtek, každopádně nejpozději v pátek jsem tam jak na VTR SP-1 sunny

těším se a díky :-)
Tak výborně!!! Takhle to má být!!!! Pokus se prosím definovat příjezd na pevno prosím. V úterý musím zadat přesné počty lidí, to je samozřejmě spojené s finačním vyrovnáním..... Každopádně se těšíme na nového pacienta postiženého kladivem Very Happy Very Happy Very Happy Měj se cheers

Tak jsem se na to koukal a mohu dorazit až v ten pátek 17-náctého. Přijedu sám. Ještě jednou děkuji za ochotu a organizaci ! I love you

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Sat Feb 19, 2011 8:53 pm

Ještě pro Vaši informaci, potvrdil Karrlík, náš závodník....... Takže stará parta je téměř komplet a přivítáme i nové členy našeho spolku. Mějte se!!!!!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Snake Sat Feb 19, 2011 8:51 pm

hittmi napsal:Ahoj :-)
Bude to pro mě premiéra a o to víc se těším bounce Takže se mnou také počítej Twisted Evil
Mám zrovna v tomto datumu zkouškové období, takže nevím jestli dorazím ve čtvrtek, každopádně nejpozději v pátek jsem tam jak na VTR SP-1 sunny

těším se a díky :-)
Tak výborně!!! Takhle to má být!!!! Pokus se prosím definovat příjezd na pevno prosím. V úterý musím zadat přesné počty lidí, to je samozřejmě spojené s finačním vyrovnáním..... Každopádně se těšíme na nového pacienta postiženého kladivem Very Happy Very Happy Very Happy Měj se cheers
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!! Empty Re: První sraz 2011 Jižní čechy tour!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru