Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

výfuk Leo Vince

Goto down

výfuk Leo Vince  Empty Re: výfuk Leo Vince

Příspěvek  Anonymní Fri Jan 28, 2011 3:38 am

tak mam nove poznatky jak to je s pouzitim na SP1 a SP2. Jedna strana mezi svodu pasuje na oba tipy, druha, jak jsi psal nejde nasadit kvuli jinemu uhlu, presazeni svodu je cca 50mm, tedy prumer svodu.
Takze jsem se rozhodl i tak koupit variantu na SP 2 a usetrit 3 tisice, a druhy svod dopasovat. Jelikoz jsem svarec a mam doma i v praci patricnou techniku a material, tak to nebude problem Smile s tvarovanim svodu mam uz nejake zkusenosti, tak je snad vyuziji i ted.
Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

výfuk Leo Vince  Empty Re: výfuk Leo Vince

Příspěvek  Martas.9 Fri Jan 28, 2011 12:10 am

Hades napsal:Tak jsem se rozhod, prostě nedokážu si upřít ten nádhernej zvuk, takže hold budu přístí měsíc o chlebu a vodě, a nejspíš budu spát i vpráci abych to splatil ale budiž.
Když ji miluješ neni co řešit Very Happy
Pořád jsem rozhodoval jestli Akrapi nebo Leo Vince, ale Vince se mi líbí víc Smile Jen ta cena mi dává zabrat.Našel jsem variantu na SP1 a SP2, podle mě jsou stejný, jak držáky tak přiruby, mezi svody..nebo má jíný vnitřek?...Jen ta cena je u každého jiná, zhruba 3 tisíce
Je to opravdu jiný, nebo můžu použít variantu na SP2 Question

Tady je odkaz :
kód:
http://www.motoshopuzeda.cz/product/leo-vince-honda-vtr-1000-sp-2-02-05-allu-7070/

Zdar, nenech se mýlit, pokud máš SP-1, musíš použít výfuky na SP-1 (pokud tedy nekupuješ full systém), protože pokud kupuješ jen koncovky, SP-1 má jiný úhel v místě, kde se koncovka napojuje svody z výfuku, takže by Ti to TOTÁLNĚ nesedělo. musel by sis sehnat svody z SP-2 a to si taky nejsem úplně jistý, jestli by to sedělo na hlavách... Takže tak.... albino pig elephant
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

výfuk Leo Vince  Empty výfuk Leo Vince

Příspěvek  Anonymní Wed Jan 26, 2011 5:49 am

Tak jsem se rozhod, prostě nedokážu si upřít ten nádhernej zvuk, takže hold budu přístí měsíc o chlebu a vodě, a nejspíš budu spát i vpráci abych to splatil ale budiž.
Když ji miluješ neni co řešit Very Happy
Pořád jsem rozhodoval jestli Akrapi nebo Leo Vince, ale Vince se mi líbí víc Smile Jen ta cena mi dává zabrat.Našel jsem variantu na SP1 a SP2, podle mě jsou stejný, jak držáky tak přiruby, mezi svody..nebo má jíný vnitřek?...Jen ta cena je u každého jiná, zhruba 3 tisíce
Je to opravdu jiný, nebo můžu použít variantu na SP2 Question

Tady je odkaz :
kód:
http://www.motoshopuzeda.cz/product/leo-vince-honda-vtr-1000-sp-2-02-05-allu-7070/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

výfuk Leo Vince  Empty Re: výfuk Leo Vince

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru