Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honda Ostrava

3 posters

Goto down

Honda Ostrava Empty Re: Honda Ostrava

Příspěvek  Snake Thu Feb 11, 2010 4:45 am

Tak jak to čtu pánové,je to stejné jako v mém oboru. Šílený amaterismus ,bohužel málo lidí pochopilo podstatu spokojenosti zákazníka, Sad Zato já si na servis Honda u nás v Týně nad Vltavou nemohu stěžovat. Very Happy. Trochu tady asi dělám panu Hodnému reklamu, ale zaslouží si to.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Honda Ostrava Empty Re: Honda Ostrava

Příspěvek  Martas.9 Thu Feb 11, 2010 4:20 am

Celkově je Morava zakletá. Zavřeli jsme dealerství i v Olomouci- tam to byla taky katastrofa, dobře funguje Brno, Břeclav, Valmez, Frýdek Místek. Hledat budeme někoho v Olomouci a Ostravě...
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Honda Ostrava Empty Re: Honda Ostrava

Příspěvek  baby Thu Feb 11, 2010 4:06 am

jj chapu, budu doufat, ze se nekdo brzo najde Wink. jo v te ostrave ta zakaznicka podpora opravdu stala za prd, me tam vypinkali jednou s deskama a ochota sama. Dik za info a at se dari v praci a mene takovych zklamani Wink.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Honda Ostrava Empty Re: Honda Ostrava

Příspěvek  Martas.9 Thu Feb 11, 2010 3:42 am

baby napsal:Tak jsme se dneska docetl, ze Honda v OVĚ, uz neprodava motorky, ani nahradni dily. Do psi prdele Sad. Martasu nevis proc?

vím...
Sorry, ale je to moje práce. Mám na starosti dealerskou síť v České republice. Z naší strany dovozce jsme byli se službami v Czech Steel Trade dlouhodobě nespokojeni. Kvalita služeb zákazníkům byla slušně řečeno v prdeli. Mám plno kámošů v Ostravě a nejen Ti, ale i další, by tam už nikdy nepřijeli. Taky jsme zavřeli dealerství OK Boček v Kravařích u Opavy. Je to škoda, protože Danek je super prodejce a v pohodě kluk. Tam to ale bylo o něčem jiném.

Mým úkolem bude najít jiného zájemce, který to bude dělat lépe...
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Honda Ostrava Empty Honda Ostrava

Příspěvek  baby Tue Feb 09, 2010 7:54 am

Tak jsme se dneska docetl, ze Honda v OVĚ, uz neprodava motorky, ani nahradni dily. Do psi prdele Sad. Martasu nevis proc?

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Honda Ostrava Empty Re: Honda Ostrava

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru