Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airbox....

2 posters

Goto down

Airbox.... Empty Re: Airbox....

Příspěvek  baby Sun Aug 04, 2013 5:52 am

Zdar pane. Pan Murarik by to asi měl vědět asi nejlépe, dle všeho má to nejlepší doporučení v ČR, pak už jen kluci z Hradce Smile. Měnilo se nějak nastvení na power commanderu? Někde jsem tady dával svoje grafy, kde mám seriový vzduchovyý filtry, full systém akrapovic a PC IIIr. Na Airbox jsem nešahal. Možná Sobi nebo Marťas by ti asi více poradili, tihle velký airbox řeší nebo řešili.
Jestli máš ten graf někde u sebe a můžeš ho nascenovat nebo fyfotit tak ho pak sem hoď Wink

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Airbox.... Empty Airbox....

Příspěvek  Luky sp1 Fri Aug 02, 2013 5:01 am

Tak sem byl konečně na brzdě v Čelákovicích u Murárika  ,upravil sem airbox  zvětšením na 23l kde je víko nádrž , ale na brzdě bylo velké s klamání točiví moment 107,06Nm a výkon 121ps 90kw , úpravy v motoru žádné ,výfuky od tenaxu ,ps lll ,nejaká rada čím by to mohlo být takoví propad výkonu , snad že by to zabil ten airbox?nebo tam musí být ještě nějaké jiné úpravy , abych se dostal kousek nad 97kw, nebo kdybych vrátil origo airbox  dojde ke zvýšení výkonu  na stávajících 97kw ?Díky za jakékoli rady.
Luky sp1
Luky sp1

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 01. 10
Age : 38
Location : Jičín

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru