Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

2 posters

Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  baby Wed May 09, 2012 8:55 pm

at nejsem uplne mimo tema, gumy uz jsou na ceste, takze letos muzu udelat nejake zhodnoceni Wink. Zatim jsem cetl,ze pro amatery je to dobra volba. Slick se rychle ohriva a ma vetsi kilometrovy najezd + muze byt pouzity i nekolikrat (neztraci podstatne sve vlastnosti po jedne jizde). Neni to guma pro extra rychliky, ale ti co jezdej pod 2:15 Brno ji v klidu do teto casove hodnoty doporucuji.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  baby Wed May 09, 2012 8:52 pm

Fiha, tak to je blbe Sad .... problemy s krcni mam taky, ale ne takove jako ty. Zatim jen obcas musim spat na praskach abych se vubec vyspal. Kazdopadne na VTRku jizda tomu opravdu neprospiva Smile.
Akorat na okruhu jsem zjistil, ze prival endorfinu dela svoje a behem okruhoveho vikendu me to tak neboli, to prijde az posleze Very Happy.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  Lubor Wed May 09, 2012 8:25 pm

Zdravotně bídně, jinak to celkem jde a tak tomu nechávám tak nějak volnej průběh. Problém je v tom, že po té loňské nehodě na Slovakiaringu mám potíže s krční páteří a zejména na Hondě při rychlejší jízdě se mi v důsledku zaklonění hlavy špatně prokrvuje mozek a začnu mít dvojité vidění a závratě. Na V Stromu, kde sedím rovně, se mi to nestává. Tak uvidím, jak se to budec dál vyvíjet.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  baby Wed May 09, 2012 8:59 am

Lubor napsal:Já žádnej, ale jak to letos ty vidíš s okruhama? Minulý týden za ideálního počasí proběhlo Brno, bohužel beze mě. Sad Byl jsem se tam podívat a zdálo se mi, že jsem tam zahlídl Milka.

Zdar Lubore, letos z okruhama to bude zajimave Smile .... od Verci mam koupeny u DeAcka den jezdeni, takze aspon jeden okruh bude...jinak bych kdyz to vyjde jak finance tak s casem jel na Hungac s Racetrakem a urcite bych si dal tu 6h endurance co se jede v zari.
Jo ted v Brne jezdil Milek i se Suzou Smile. Pekne jsem jim to zavidel. Pocasi jim vyslo akort prej prvni jezdeni bylo poznat Very Happy.
Jak jsi na tom ty letos?

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  Lubor Wed May 09, 2012 8:17 am

Já žádnej, ale jak to letos ty vidíš s okruhama? Minulý týden za ideálního počasí proběhlo Brno, bohužel beze mě. Sad Byl jsem se tam podívat a zdálo se mi, že jsem tam zahlídl Milka.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  baby Wed May 09, 2012 7:38 am

Jaky mate nazor na tyhle papuce na okruh? Smile

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO  Empty Re: PIRELLI DIABLO SUPERBIKE PRO

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru