Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Převodovka

+2
Sobi
baby
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Re: Převodovka

Příspěvek  Roko Fri Jul 16, 2010 3:09 am

Ty bláho Crying or Very sad držím pěsti ať to není ranec..Jinak jak psal Sobi, kdyby to bylo spojkou projeví se to v zatížení i na jiný kvalt, nehledně nato, že kdyby spojka klouzala, tak ti motorka nebude cukat..
Babynku jestli máš VTR dovoz z Německa ani bych se nedivil, kdyby to 6kolečko bylo vylágrovaný, ve spoustě testech ojetin z DE jsou na tom 6tý kolečka špatně..To je ten autobán a plnej kotel.


Jinak jak obecně se vám řadí nahoru? Já musím na řadičku ve vyšších otáčkách opravdu razantně + spojkovou páčku až k řidítku, jinak se mi sem tam stane ,že nedořadím, resp. zůstane tam kvalt z kterého chci řadit..Dělá mi to už od koupě, přitom na všech hondách co jsem jel, to šlo jak po másle..Furt mě zlobí myšlenka, že bych tam mohl mít něakej nešvar.
Roko
Roko

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 18. 10. 09
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Re: Převodovka

Příspěvek  Sobi Thu Jul 15, 2010 10:21 pm

Je to blbý, spojka to nebude. To by Ti to klouzalo na 2 a 3 na 100% při záběru.

Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Re: Převodovka

Příspěvek  baby Thu Jul 15, 2010 8:35 pm

Jen takovy dotaz, myslis ze by to mohla byt i spokjka (olej) kdyz dostal zabrat na okruhu? Proste me je divne, ze to dela jen 6tka, ale zase to je nejteszsi prevod. Kdyz totiz jedu na ni na pul plynu tak se to nedeje, jen jak ji mam v zaberu. No rozborka me nemine, ale jen tka premyslim Basketball

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Re: Převodovka

Příspěvek  Sobi Thu Jul 15, 2010 10:45 am

Hoj Baby, držím palce. V každém případě koukni na ebay.de je tam teď komplet motor na prvočísla, takže včetně převodovky.

bojuj chlape zdar Sobi
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Převodovka

Příspěvek  baby Thu Jul 15, 2010 10:02 am

Tak chlopi, bohuzel me radeni an okruhu asi bude stat nejake penize. Dneska jsem si vsimnul, ze kdyz zaradi 6ty stupen tak mi to v zaberu cuka a jako by proklouzne. Pocitam ze asi ohlodane kolecko, pri nejhorsim ztrata zubu Sad. Mate nekdo s podobnou veci zkusenost?
Chystam se vypustit a zkontrolovat olej, jestli nejsou piliny a pak to hold rozebrat. Nic jineho asi nezbyde. Znad se cosik nepridrelo.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Převodovka - Stránka 2 Empty Re: Převodovka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru