Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

+2
Sobi
Lubor
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Wed Aug 07, 2019 9:22 pm

Jinak tedy malý update :

Ubytování je s konečnou platností zařízeno,tudíž se můžeme už jen těšit na konec září😉👍

Možnost se dostavit na ubytování už je klidně pátek dopoledne.
Vše si pak ještě jednou napíšeme,až se bude blížit čas....
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Wed Aug 07, 2019 9:01 pm

Buďte v klidu kluci,nevytahujte hned zbraně Very Happy
Každému jak to vyjde po vejplate,ten datum jsem jen nadhodil,s těma vejplatama mi to ani nedošlo,dva roky už jsou pro mě tyhle datumy jak z jiného světa 😀
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Smejky Wed Aug 07, 2019 8:21 pm

Koukám Lubore že jsem tě nadzvedl. Musíš to brát trochu sportovně. Kdyby mi Véna napsal že to 5kilo chce hned tak ho pošlu.
Zrovna já si myslím, že z penězi problém nemám, už ponikolikáté jsem za vás platil něco dopředu a nebrečím tu.
Někteří se nejsou schopní ani ozvat, natož poslat peníze. Lubore trochu s nadhledem.

PS: teď koukám že zaplatit do 11.8. to stíhám tak Lubore klídek.
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  baby Wed Aug 07, 2019 6:41 pm

Tak já nemám ani na spořícím účtě Very Happy ... mám odloženo na dovolenou, vyměněno na ojra a kundy v hotovosti a zpátky vkládat do banky je složitější operace než počkat týden do výplaty, navíc musím držet právě nějaké provozní saldo na jídlo, benzín a ostatní věcí osobní spotřeby pro celou 4 člennou rodinu. Navíc když už zbývá do výplaty týden tak toho už opravdu moc nezbývá... Pro mne je tohle zábava, takže pro mne prioritně je mít zabezpečenou rodinu do výplaty a teprv pak myslím na sebe.
Prašule jsem posílal včera aniž bych si všimnul téhle diskuze sunny

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Lubor Wed Aug 07, 2019 7:45 am

Hele, když ti klekne pračka nebo něco jinýho, taky opraváři neřekneš, že mu zaplatíš po výplatě. Poslal by tě do řiti.
Když za tebe zaplatí keš kamarád, sponzoruje tě, tak ti to nepřijde divný, platit až po výplatě a ještě se přiznat k tomu, že všechno prochlastáš? Nechce se ti věnovat 5 minut času na převedení peněz? Divný, ovšem zdaleka ne ojedinělý, přístup.
Sere mě takové jednání, proto jsem se ozval.
A kdybys Vénu na srazu poslouchal, věděl bys, že zrovna on to má letos s robotou na hovno a možná počítá každou korunu. A přesto za všechny zaplatil. Nechci za něj mluvit, zřejmě mu to ani nevadí, ale jako sorry, tohle fakt nechápu. A setkávám se s tím dost často, s tím že - hele vrátím, teď však nemám - a jde na svých 10.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Wed Aug 07, 2019 6:50 am

V klidku,ledy z toho netajou😀 ja už smejky nebyl.v práci přes dva měsíce 😀
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Smejky Wed Aug 07, 2019 12:36 am

Lubore musím říct, že fakt jo. Měsíc červenec byl ve znamení užívaní. Všechny peníze jsem prochlastal a prožral.
Celý měsíc jeden mejdan 30 dní jsem nebyl v práci.
A opravdu čekám na výplatu. Ale neboj zase takovej blázen nejsem, peněz na spořícím účtu hodně , nechce se ale převádět.
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Lubor Tue Aug 06, 2019 11:31 pm

To jako fakt nemáte pětistovku na zaplacení? Shocked
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Smejky Sun Aug 04, 2019 7:47 pm

Taktéž, po výplatě. Po dovolený jsem 0 kč.
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  baby Fri Aug 02, 2019 7:56 am

Po výplatě posílám cyclops

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Wed Jul 31, 2019 11:32 pm

Tak klucí moji, dnes je 1.8. ,tudíž můžeme jít do závěrečné fáze přípravy srazu.
jsem moc rád, že Smejky dorazí, protože to má opravdu daleko Very Happy a s Mirasem jsem mluvil,motorku má OK a tak se i on zúčastní.

takže je nás nakonec pěkných 8 kousků, což je v poslední době naším lepším standardem Laughing

Véna SP
Dan
Jarda
Babyn
Smejky
Roko
Sobi
Miras

Takže dnes nakontaktuji po předchozí domluvě mamku Anet,dozajistím zbytek a zaplatím rovnou pobytovou částku 4000,-
Na vás pak bude,mi poslat na účet každý 500,- ,což je naprosto výbordelná částka Smile

Pak už se teda jen děj vůle vaše,aby na konci září byla plná účast bez zásahu manželek,skoromanželek a spolupříležnic nebo rýmičky. Aneb v nemoci i ve zdraví,neúčast se neomlouvá Laughing

Kontak pro platbu prosím třeba do 11.8. na účet : 1014406401/6100
Uveďte svoje jméno třebas,ať mám přehled Smile

Info zase doplním
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Smejky Tue Jul 30, 2019 3:55 am

No tak já taky přijedu i když to mám tak daleko.
Termín už mám napsaný v kalendáři.
Jídlo pití zajistím no problemo.
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Sun Jul 21, 2019 8:37 pm

Píšu já😀
Jinak po delší přestávce,pokud vyjde testovací jízda,by mohl dovalit i Miras 😀 včera jsem s nim mluvil,tak by snad měl vše mít v cajku
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Roko Sun Jul 21, 2019 7:36 pm

Hello, tož si mňa tam zapiš též cheers
Roko
Roko

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 18. 10. 09
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  baby Fri Jul 19, 2019 7:19 pm

Potvrtuji účast

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  VénaSP Thu Jul 18, 2019 12:07 am

Tak pánové, po všeobecné debatě je tu samostatné téma na podzimní SP sraz,pořádaný z pravidla u Bejbyna na chatě.
Jelikož je to pro nás severské tvrďáky moc daleko,páč věk nezastavíš Laughing , přišlo se s malým nápadem a to zarobit setkání nás šampionů opět na Vysočině.
Prostředí je tam více než pěkné Laughing , silnice stojí za to
a krmě s tekutým chlebem pod taktovkou Smejkyho je vždy perfektní.Navíc je tu malý zanedbatelný bonus na přívětivé ubytování Laughing

Takže tu pár předběžných informací:

Termín : 27.-29.9. 2019/pátek-neděle

-příjezd pátek dopoledne nebo dle možností
-s sebou plachtu na moto/dle počasí

Ubytování - Zlatnice Škrdlovice,rodinný dům
odkaz : www.privat-skrdlovice.cz

Cena : pátek - neděle 4000,- + energie (dělí se počtem zúčastněných)

Ubytování po shlédnutí je moc pěkné,jediné co,tak není přístřešek pro moto,proto ta plachta.Samozřejmě záleží na počasí.Každopádně je to věc,co se vleze všude.

Prezenční list :

VénaSP
Dan
Jarda
Babyn
Smejky
Sobík
Roko
Miras

Poprosim všechny,aby dali vědět informace do všech směrů,ať se nás zase sejde hojný počet stejně postižených lidí a doplní se max do konce měsíce prezenčka,abych mohl předat počty zúčastněných příslušným odborům ke zpracování Laughing
Poté se částka 4000,- rozpočítá na osobu a tento zbytek bude zaslán mě na účet-ubytko budu platit předem ze svého.

Důležité ! : Konečná zaplacená částka na osobu je závazná a nebude vratná při neúčasti z jakéhokoliv důvodu.

Proto se prosím snažte dorazit všichni  Wink

Kdybych na něco zapoměl,dejte vědět. What a Face


Naposledy upravil VénaSP dne Wed Jul 31, 2019 11:01 pm, celkově upraveno 4 krát
VénaSP
VénaSP

Poèet pøíspìvkù : 287
Join date : 08. 02. 16
Age : 33
Location : Podbořanský Rohozec

Návrat nahoru Goto down

Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour - Stránka 2 Empty Re: Vysočina 2019 vol.2 - aneb Sekačka Tour

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru