Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOVA BATERKA PORADTE???

3 posters

Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 26, 2013 6:55 am

Tak som nasiel vartu Ytz 12s cena je tam cca 70 euro.má 9Ah a startovaci výkon 200.tak dúfam že to bude o.k

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Lubor Fri Jan 25, 2013 5:16 am

colinvtr napsal:Ahoj,nakolko mi odišla baterka planujem kupit novu,preferujem značku yuasa,prípadne aké máte skusenosti s inou značkou...V príručke pre SP2 je označenie betarky YTZ 12S ale stojí 135 euro Sad a varianta k tejto je podla katalogu YTX 12BS cena cca 60 euro... tak neviem je to skoro raz tolko...dakujem za rady...Mato.

Nechce se mi to zpětně dohledávat, ale rozdíl je ve velikosti a kapacitě. YTX 12BS je vyšší a má míň ampér. Já ji taky koupil a se startováním nemám sebemenší problém, ale když ji dáš do kastlíku, nedá se už použít ten vrchní plastový kryt, bo ho baterka přesahuje.

Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  DH Thu Jan 24, 2013 11:04 pm

Zdar pánové ja minulou sezonu daval novou baterku a koupil jsem bosch,zkušenosti z bannerem..krátká životnost
DH
DH

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 19. 10. 09

http://d.a.n.horky@centrum.cz

Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2013 9:16 am

ja teraz menim podsedlový blatník/čiže zadný blatník davam z SP1,na SP2 som nepozhanal-davam hotbodies upravu zadne svetla/takže ten otvor bude pasovat...stale rozmýšlam aj o Varte..nejake skusenosti?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2013 9:06 am

To jsem zapomněl napsat, označení BANNER YT12B-BS/510 01 - je všema parametrama pro VTR SP1 - bohužel nevím jestli je vše identické s VTR SP2 - tam se zadní část měnila od SP1 ( zadní podsedlový plast + zadní část rámu ) , ale v jakém rozsahu to nevím :-( pokud je vše stejné - tento typ osadíš - POTVRZUJI osobním použitím :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2013 9:01 am

teraz som pozrel este raz popis banneru a ta baterka je najeka velka...neviem či tam vlezie...ta tabulka je nejaka hlupost...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2013 8:59 am

zdravím Vás,práve som popozeral katalog banner pre motocykle a pre VTR SP2 je tam napísaná baterka Y50-N18L-A 52012, stojí cca 77 eur.A pre RVT čo je totožna moto /USA trh/ je tam YTZ 12A-BS 51021. asi vezmem tu prvú pre SP2 je lacnejšia v porovnaní s Yuasou Question Question Question

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2013 8:27 am

Ahoj, Yuasu už bych nekoupil - byl jsem přesvědčen o tom, že je skutečně top v bateriích, ale po dvou reklamacích jsem dal přednost BANNER YT12B-BS/510 01 - nová koncepce baterie - je totál uzavřená a naplněná už z výroby, ani distributor ani prodejce nic nedělá, cena kolem 1300,-. Navíc baterie jsou díky poloze u VTR SP dost náchylný na hladinu média v baterii a to tý Bannerce nevadí. Dle mechanika v baterárně mi bylo řečeno, že stejně yuasu jakou dává honda neseženu a když tak to je položka nad 4000,-. Tak dobrý kup :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  baby Mon Jan 21, 2013 6:59 pm

Zdar Coline Smile. Baterky Yuasa jsou asi to nej co se prodava, vyssi cena je vykoupena spolehlivosti a vydrzi. Pokud je YTX 12BS jako alternativa tak proc ji nevzit. Koukni v katalogu na rozmery aby ti treba neprekazela. Jak se na ne koukam u nas tak ta prvni (YTZ 12S) stoji od cca 1600 a ta druha alternativa cca 1200. Lisi se to trosku rozmeru a kapacite.


baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 21, 2013 9:48 am

Ahoj,nakolko mi odišla baterka planujem kupit novu,preferujem značku yuasa,prípadne aké máte skusenosti s inou značkou...V príručke pre SP2 je označenie betarky YTZ 12S ale stojí 135 euro Sad a varianta k tejto je podla katalogu YTX 12BS cena cca 60 euro... tak neviem je to skoro raz tolko...dakujem za rady...Mato.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NOVA BATERKA PORADTE??? Empty Re: NOVA BATERKA PORADTE???

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru