Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Termín konání srazu Mydlák 2012

+2
Smejky
Snake
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Snake Mon Apr 23, 2012 12:14 am

hittmi napsal:Ahoj SPdrací :-)

Účast také potvrzuji ! příjezd ale stíhám až v pátek odpoledne, cca kolem jedné. Stihnu vás, nebo v tu dobu už je plánován odjezd na vyjížďku? případně bych se přizpůsobil :-)

Těším se na vás !

Zdar, jsem rád , že přijedeš. Dnes budu psát příspěvek ohledně potvrzení účasti. S dojezdem si nelam hlavu. Ulož si moje číslo 602429132 a zavoláme si, ju? Hlavní je že přijedeš!!!!! Měj se.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Anonymní Sun Apr 22, 2012 11:30 pm

Ahoj SPdrací :-)

Účast také potvrzuji ! příjezd ale stíhám až v pátek odpoledne, cca kolem jedné. Stihnu vás, nebo v tu dobu už je plánován odjezd na vyjížďku? případně bych se přizpůsobil :-)

Těším se na vás !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Anonymní Mon Apr 09, 2012 11:17 pm

Zdravím dvouhlavé příznivce Laughing Laughing pokud mi zbyde nějaký ten den dovolené, přijedu též..klasicky mám celý víkend pracovní..sice se mi na jih Čech moc nechce, ale co už s Vama, plantážníci.. Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Snake Mon Mar 12, 2012 11:33 pm

Tak koukám staré jádro opět na pohodu Very Happy Very Happy Doufejme , že se sjede co nejvíc lidí. Ceny letos jsou mírně vyšší , je to ale snesitelné, benzín je na tom hůř Very Happy Very Happy Very Happy Naplánuji zase vyjížďky, nějakou zábavu, letos snad vyjde ten bowling. Michal se pokusí zajistit Matěje Smrže, zajedeme za ním na kus řeči..... Je toho dost na přemýšlení. Kdyby jste měl někdo konkrétní přání, dejte vědět.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  baby Mon Mar 12, 2012 9:08 pm

Zdarm miro tak ja su snad taky jasnej a budu nejspis od patku do nedele Wink ..snad to nekde nezahodim a budu taky na SP :-P

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Dan Mon Mar 12, 2012 9:14 am

Čau Míro, já s Jardou jsme taky jasný, oba dva na SP Laughing a od čtvrtka do neděle cheers .
Dan
Dan

Poèet pøíspìvkù : 260
Join date : 29. 05. 10
Age : 45
Location : Chomutov

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Sobi Mon Mar 12, 2012 8:21 am

Ahoj Míro, tak já jsem jasnej..... Laughing od čtvrtka do neděle.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Smejky Mon Mar 12, 2012 8:08 am

Už se těším. Doufám že pán v hospodě bude mít kakao Very Happy
Smejky
Smejky

Poèet pøíspìvkù : 403
Join date : 01. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Snake Mon Mar 12, 2012 7:33 am

Ahoj všem !!!!! Jelikož je anketka u konce, zahájil jsem přípravy na náš první letošní slet Mydlák 2012.

Místo akce: Autokemp Mydlák, Zliv, Jižní Čechy. Pro nové členy viz odkaz http://www.mydlak.ic.cz/

Termín konání: 31.5.2012 až 3.6.2012

V průběhu příštích dnů Vás budu informovat o programu. Občerstvení plánuji v podobné formě jako minulý rok. Doufám, že počas bude lepší a já nebudu muset likvidovat další pláštěnku affraid
Pokusím se program naplánovat tak, aby se opravdu nikdo nenudil.
Věřím , že se všichni pokusíte zapomenout na všední starosti a přijedete všichni nasát atmosféru bezstarostného víkendu a opravdu dobré party.......

HAD lol! lol! lol!
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

Termín konání srazu Mydlák 2012 - Stránka 2 Empty Re: Termín konání srazu Mydlák 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru