Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapotáže

+5
baby
Martas.9
Sobi
Lukša
Roko
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  baby Tue Feb 08, 2011 1:15 am


baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Lubor Tue Jan 25, 2011 11:43 pm

Blatníček na SP 2, poradí někdo, kde koupit? Díky.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Lubor Sun Jan 23, 2011 11:24 pm

Poohlížím se po blatníčku na zadní kolo v karbonu, ale nějak nemůžu nikde na žádný narazit. Všude mají pro SP 1. Nemáte nějaký tip? Díky. Very Happy
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Martas.9 Mon Mar 15, 2010 4:06 am

Sobi napsal:
Martas.9 napsal:
Sobi napsal:Kucíí, nezbyl náhodou někomu ten šusplast co je mezi kapotama za předním kolem?? Díky

já ho mám.... Smile

Hluboká poklona pane vedoucí, tak beru!! lol!

Jasánek, už ho máš odložený... Smile
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Sobi Mon Mar 15, 2010 3:58 am

Martas.9 napsal:
Sobi napsal:Kucíí, nezbyl náhodou někomu ten šusplast co je mezi kapotama za předním kolem?? Díky

já ho mám.... Smile

Hluboká poklona pane vedoucí, tak beru!! lol!
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Martas.9 Mon Mar 15, 2010 3:48 am

Sobi napsal:Kucíí, nezbyl náhodou někomu ten šusplast co je mezi kapotama za předním kolem?? Díky

já ho mám.... Smile
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Sobi Wed Mar 10, 2010 8:15 am

Kucíí, nezbyl náhodou někomu ten šusplast co je mezi kapotama za předním kolem?? Díky
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Sobi Tue Feb 02, 2010 2:13 am

NAzdar Babyne, tak koukám a koukám...... a mám dotaz. Když se tak bojíš, že sebou plácneš, tak proč si nekoupíš komplet lamináty a origo sundej a schovej. Vždyť na netu se čas od času objeví za dobrý peníze komplet lamináty od Motoforzy. mimo jiné kdyby jsi je naznal tak: http://www.motoforza.cz/honda_vtr_1000_sp1,sp2.html
Myslím, že je to nejlepší řešení, protože origo kapoty nové - to je sebevražda a použité jsou většinou dodřené, takže nákup + lak je stejně pecka.
Na motorkářích je už dloho vystavený: http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/kapotaze-plasty/kapotaz-na-honduvtr1000sp1-sp2-98567.html , ale to určitě víš. A pokud to chceš i s dírama pro světla, jak jsi psal, tak se opět musím vrátit k již zmiňované Motoforze. (a dělají pěknou práci - měl jsem tu čest u veterána)
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  baby Mon Feb 01, 2010 10:17 pm

tak mi bylo receno, ze po sklouznuti jde vice srat podsedlak nez maska, takze premyslim o plastech na prdel teda Smile. opet, kdyby nekdo vedel....

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  baby Mon Feb 01, 2010 4:10 am

jj jadny, i tak diky Smile treba se neco do jara najde. nebo kdybys vedel i klidne o laminatu (ale jen masku, delaji i tu zavodni verzi a tu ne) tak dej vedet. diky

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Martas.9 Sun Jan 31, 2010 8:56 pm

To Baby:
byl jsem o víkendu na návštěvě u KaRRlíka a tu masku pořád chce, takže nic..... :-/
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  baby Sun Jan 31, 2010 7:33 pm

Martasu, ze na me jeste myslis.... afro

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  baby Mon Jan 25, 2010 11:17 pm

Martas.9 napsal:
baby napsal:Nema nekdo doma zbytnou predni masku, treba i laminat? Smile Martasu nevali se ti tam nejaka klidne i nalomena?

čéče, náhodou mám, ale slíbil jsem ji KaRRlíkovi, zeptám se ho o víkendu a když ji nebude chtít, tak pak je tvoje.
Mám taky dvoje poční kapoty a teoreticky i ten vnitřní černý plast pod světla. Už víc jak měsíc se dokopávám k tomu, abych nafotil všechny ty součástky a hodil to do bazaru a na motorkari.cz... njn

bocni plasty mam, jen potrebuji nejakou masku na okruhoou devastaci pirat

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Martas.9 Mon Jan 25, 2010 10:19 pm

baby napsal:Nema nekdo doma zbytnou predni masku, treba i laminat? Smile Martasu nevali se ti tam nejaka klidne i nalomena?

čéče, náhodou mám, ale slíbil jsem ji KaRRlíkovi, zeptám se ho o víkendu a když ji nebude chtít, tak pak je tvoje.
Mám taky dvoje poční kapoty a teoreticky i ten vnitřní černý plast pod světla. Už víc jak měsíc se dokopávám k tomu, abych nafotil všechny ty součástky a hodil to do bazaru a na motorkari.cz... njn
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Maska

Příspěvek  baby Mon Jan 25, 2010 10:06 pm

Nema nekdo doma zbytnou predni masku, treba i laminat? Smile Martasu nevali se ti tam nejaka klidne i nalomena?

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Anonymní Thu Nov 19, 2009 5:56 am

Martas.9 napsal:Zdar chlapi,
to jen potvrzuje, co jsem o kapotách z Číny slyšel. Materiál se hodně zlepšil, konečně používají ABS a ne nějaké plasty z recyklace. Slyšel jsem ale právě o nepřesnostech v lícování a nesedících úchytech.
Co se týče otvorů pro uchycení plastů, tak ty jsou naprosto identické jak na SP-1, tak i na SP-2 a RVT100R/RC-51, ověřeno několikrát... Cool

sakra tak podle jakyho kopyta to ty rejže delaj?...jinak jasný vše kvalita abs Rolling Eyes

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Martas.9 Wed Nov 18, 2009 9:07 am

Zdar chlapi,
to jen potvrzuje, co jsem o kapotách z Číny slyšel. Materiál se hodně zlepšil, konečně používají ABS a ne nějaké plasty z recyklace. Slyšel jsem ale právě o nepřesnostech v lícování a nesedících úchytech.
Co se týče otvorů pro uchycení plastů, tak ty jsou naprosto identické jak na SP-1, tak i na SP-2 a RVT100R/RC-51, ověřeno několikrát... Cool
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Sobi Tue Nov 17, 2009 9:07 am

nazdar Liberečáku, to je správná otázka na MarŤase..... Marťasi jsou nebo nejsou díry stejné u těchto verzí???? Díky
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty kapoty made in china

Příspěvek  Anonymní Tue Nov 17, 2009 8:19 am

Zdar chlapi chtěl bych se taky podělit o moje dojmy...
Kapoty jsem jedny měl,vyšli mě cca na 12 000,- co se týče zpracování byli opravdu super.Vše pod lakem,žádné bubliny a barvy super ale...ani jedna díra neseděla kam měla,stálo by za to porovnat umístění otvoru pro šrouby SP1-SP2-RVT,myslím že tam je zakopaný pes!
Kapoty jsem prodal se ztrátou asi 2 000,-ale rád.Kapoty dorazili z hongkongu asi měsíc po obědnání.Možná někde najdu ještě fotky ale nevím jistě.Tot zatím vše...
Jo šlo o tohoto pána:
https://s108.photobucket.com/albums/n20/wing576/RC51%20VTR1000/RC51%2007repsol%20ABka2/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Lukša Tue Oct 27, 2009 2:27 am

Tož to už só pěkné chechtáky. Momoentálně ale sám za sebe nic podobného řešit nebudu. Ikdyž je to lákavá nabídka, tak vyčkám co to motorka bude potřebovat,(čeká mě letos big servis) no a potom to ostatní.
BTW: Co ten tlumič, ještě ho máš?
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Anonymní Tue Oct 27, 2009 1:52 am

Roko napsal:Už jsem se nato taky díval..Cena vychází na 16tisíc..píšou že pošta je v četně..Jenže mě jde spíš o samotný díl než o komplet..A po dílech bohužel neposílají..No kdyby jsi bral něakou sadu, zkus se zeptat jestli by byla možnost vzít, když už si něakou sadu bereš něakej díl z jiné moto..Já totiž sháním pouze masku Sad Určo by šla ta co mám převařit a byla by OK, ale nová +v laku za pár peněz je přeci jen lákavější..

Hele tak to jste asi nikdo nepochopil. Cena za komplet včetně lakování a pošty vychází na jedno moto cca 10 tisíc. Ta cena co jsem uvedl byla za dva sety. A jinak tahle firma normálně na netu neprodává. Oni mají přímo výrobu pro výrobce moto atd. Proto je to dobrá kvalita a já jsem rád že díky mému známe z té oblasti se semnou vůbec baví. Jinak bohužel po dílech to nedávaj. Celej set normálně stojí cca 6 tisíc kč zbytek je pošta. To za tu cenu dneska člověk sežene tak lamináty z Motoforzy a bez laku. Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Lukša Tue Oct 27, 2009 1:43 am

Roko napsal:Už jsem se nato taky díval..Cena vychází na 16tisíc..píšou že pošta je v četně..Jenže mě jde spíš o samotný díl než o komplet..A po dílech bohužel neposílají..No kdyby jsi bral něakou sadu, zkus se zeptat jestli by byla možnost vzít, když už si něakou sadu bereš něakej díl z jiné moto..Já totiž sháním pouze masku Sad Určo by šla ta co mám převařit a byla by OK, ale nová +v laku za pár peněz je přeci jen lákavější..

Roko, ty jsi to nepochopil, 16tis matroš, 4tis režije. Laughing (nic ve zlým Redicku).
A teď vážně, máš u mě to triko. Vozím ho v autě a není problém ti ho někde nechat, aby jsi si ho vyzvedl pokud nebudeš mít čas osobně. Finančně si to dorovnáš se Sobim sám.
Lukša
Lukša

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 22. 10. 09
Age : 41
Location : V Česnekově, bača level 3

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Roko Tue Oct 27, 2009 1:04 am

Už jsem se nato taky díval..Cena vychází na 16tisíc..píšou že pošta je v četně..Jenže mě jde spíš o samotný díl než o komplet..A po dílech bohužel neposílají..No kdyby jsi bral něakou sadu, zkus se zeptat jestli by byla možnost vzít, když už si něakou sadu bereš něakej díl z jiné moto..Já totiž sháním pouze masku Sad Určo by šla ta co mám převařit a byla by OK, ale nová +v laku za pár peněz je přeci jen lákavější..
Roko
Roko

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 18. 10. 09
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Kapotáže

Příspěvek  Anonymní Mon Oct 26, 2009 11:28 pm

Ahoj SPčkáři, mám možnost nechat dovézt z Číny nové kapotáže včetně laku na SP1 SP2. Materiál je z ABS plastu a nálepky jsou zalakované.
momentálně objednávám i na Ducati 749 replika Xerox a Yamahu R6 replika Fiat a komplet s poštovným to vychází na cca 20 tisíc. Poslal jsem jim fotku SP1 jsou schopný udělat jak Castrol repliku tak i Cabin repliku za stejný peníze. Tak pokud budete mít někdo zájem napište Ať si udělám přehled pro další objednávku. Redick

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kapotáže - Stránka 2 Empty Re: Kapotáže

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru