Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na čem jezdíte?

4 posters

Goto down

jakou značku jezdíte?

Na čem jezdíte? Vote_lcap27%Na čem jezdíte? Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap27%Na čem jezdíte? Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap36%Na čem jezdíte? Vote_rcap 36% 
[ 4 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap0%Na čem jezdíte? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap0%Na čem jezdíte? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap0%Na čem jezdíte? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap9%Na čem jezdíte? Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Na čem jezdíte? Vote_lcap0%Na čem jezdíte? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 11
 
 
Poll closed

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Sun Mar 27, 2011 8:53 am

Ahoj, s Luborem jsem mluvil. Já bych také přezul. S Karrlem jsme spolu vyletěli jeden kopec před rokem "Skřítek" a ztratil jsem necelý milimetr vzorku Q1. Potvrdím jen to co psal Hades, konečné 2mm jsou jako kaše a mizí jako sníh na přímém slunci. A hlavně - klouže!!!

ZDAR Sobi
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Lubor Sun Mar 27, 2011 8:15 am

Dík za rady, trochu ji olítám teď a před okruhem přezuju.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Anonymní Sun Mar 27, 2011 7:34 am

Lubor napsal:Potřebuji poradit od těch, co jezdí Dunlopy - mám vzadu Dunlop Qualifier I se vzorkem nastředu 2 mm. Pojedu zřejmě 18.4 jezdit na okruh v Mostě a zajímá mě, zda s tím vzorkem dám cirka 800 km cesty + 120 km na okruhu? Nebo raději předem přezout? scratch

Ahoj, přezuj. Mě potkalo to samé v létě na dovolené, 2 mm vzorku když jsem odjíždel z Plzně a musel jsem měnit v Šumperku, zpátky do Plzně bych už nedojel. A potom, když je tam toho málo a chceš ještě okruh tak je to špatný, je potom moc měká a nesedí v zatáčkách.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  baby Sun Mar 27, 2011 7:32 am

Lubor napsal:Potřebuji poradit od těch, co jezdí Dunlopy - mám vzadu Dunlop Qualifier I se vzorkem nastředu 2 mm. Pojedu zřejmě 18.4 jezdit na okruh v Mostě a zajímá mě, zda s tím vzorkem dám cirka 800 km cesty + 120 km na okruhu? Nebo raději předem přezout? scratch

nejlepe gumu kolem pasu a orezout na okruhu Very Happy .... no reknu ti ze pokud pojedes zvolna tak mas sanci, ze tam nejaky vzorek zustane. QI nase dvouvalce zere jako k snidani.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Lubor Sun Mar 27, 2011 7:14 am

Potřebuji poradit od těch, co jezdí Dunlopy - mám vzadu Dunlop Qualifier I se vzorkem nastředu 2 mm. Pojedu zřejmě 18.4 jezdit na okruh v Mostě a zajímá mě, zda s tím vzorkem dám cirka 800 km cesty + 120 km na okruhu? Nebo raději předem přezout? scratch
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Martas.9 Thu Mar 17, 2011 4:56 am

Sobi napsal:Sobina volal... domluvil, Marťas mít asi v garáži.. Já doufat a být tam za těch 14 dní.

clown Twisted Evil Laughing


Jj, budu si asi brát 2 dny dovolenou k tomu víkendu, abych zase trošku pokročil a mohl co nejdřív vyjet..!
Doufám, že to bude co nejdřív! Se nemůůůůžu dočkat! rabbit
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Wed Mar 16, 2011 5:17 am

Sobina volal... domluvil, Marťas mít asi v garáži.. Já doufat a být tam za těch 14 dní.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  baby Wed Mar 16, 2011 4:33 am

Drzim drzim Smile ja vyhanel vcera, ale mam mensi problem. SP toci starterem jakoby naskoci, ale pak hned chcipne max bezi asi 5s ani ne. Prez servisni konektor mi to vyblikalo chybu Cam pulse generator a pak jeste dve dalsi. zjistil jsem ze pri konektoru na zadni valec (snimani otacek vacky a generator zapalovanitj ten cam pulse generator) mam trosku podreny drat, ale niceho se nedotykal. Na prd je, ze je blizko konektoru a ten je nejspis asi nerozebiratelny, nebo jestli nekdo vi jak ho nedestruktivne rozebrat tak sem sni Smile. Nicmene jeste musim sehnat voltmetr a budu to muset promerit. Takze prvni start moc nevysel, nicmene motor toci aniz by se neco stalo, takze to vypada dobre ,vypada to ze hazi aspon obcas jisku a ze tece palivo Very Happy .... ted to proste uz dofinisovat .....

Jinak nevim jestli ti Martasu Sobina vzkazal, ze bych potreboval ten debilni plastovou matku ktera drzi chladic v ramu (deltaboxu) na boku. Ten starej se urval. Tamatka se vlastne dotahovanim roztahne uvnitr ramu a drzi sroubek. Neni to tak akutni, ty zbyle srouby to hrave udrzi, ale jestli to zprovoznim, tak bych se treba zastavil Basketball

Podle ruznych for na fireblade.org atp..jeste skusim odpojit PCIIIr ... pry to obcas blbne po odpojeni konektoru a skusim to bez neho.

Tam mi taky chlopi drzte palce Wink.

edit: tak tech 5s jsem prehnal, max asi 1 az 2s Smile

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Martas.9 Wed Mar 16, 2011 3:32 am

co to mas presne Martasu za Dunlopky? jo je to na kazdem soudruhu jak je s cim spokojen, ja jezdil ledacos. Pirellky, Metzelerky, Dunlopy, Micheliny ale vetsinu z nich jsem jezdil op nekom z okruhu, to az dunlopy jsem nazul nove a to byla zmena jako prase Smile.
Vim ze ty Qualifiery II nejsou nic moc, ale vydrz je dobra a na okruhu me vazne prekvapily. Nicmene je mi jasne, jak obuju na okruh nejaky slick tak uz nebudu chtit jinak Very Happy.

EDIT: ale tohle tvoje sdeleni mi ukazuje jednu zajimavou skutecnost ! ty budes letos jezdit! Very Happy[/quote]

Hoj Babyne,
vypadá to, že mám Sportmaxy GP racery nebo tak nějak, úplně se v těch názvech u Dunlopu nevyznám...
Hehe, to jsi řekl správně, vypadá to, že tento rok vyjedu. Sice to nebude žádná sláva, na hodně úprav nevyšly peníze a i s časem jsem celkem na štíru, ale v SPéčko bude pojízdné.. konečně..!!! rabbit albino clown

Tento víkend nejsem doma, ale příští jsem zavřený v garáži a budu finišovat (částečně), každopádně budu už lít olej do motoru a pokusím se ho, po třech letech oživit, tak uvidím, co všechno bude lítat z výfuku... Jsem zvědavý, co a kdo všechno se tam ubytoval, hahaha... Very Happy
Tak mi tedy držte palce!!! Twisted Evil pirat pig
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  vtr sp1 Tue Mar 15, 2011 10:33 am

ahojte,ja jezdim dunlop sportsmart sportmax a jsem uplne spokojenej.mam na nich nejakejch 5000 km a z toho tak 2500 km po dalnici a stred vypada nedotcene,v zatackach tez pohoda.jinak jsem jezdil jeste dunlop roadsmart.

vtr sp1
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  baby Tue Mar 15, 2011 1:16 am

Martas.9 napsal:Jj, KaRRlíka jsem na Pirellky naučil já, předtím jezdil Dunlopy a byl taky MOOOC spokojený. Teď jsme si to obrátili, já mám na tuto sezónu doma přichystané Dunlopky, ale jen proto, že jsem měl možnost si je koupit za symbolický poplatek... Cool
Jinak jednoznačně volím Pirelli. Super výdrž i přilnavost- navíc jsem na ně zvyklý a jezdil jsem je celou dobu, co mám SP. Když jsem ji kupoval novou, tak tam byly nějaké Metzelerky a to byla tragédie. Takže šly po pár kilometrech dolů a šup tam Pirelli!!!
Kluci, co se mnou jezdili na SPéčkách (byla nás banda zhruba 8-mi lidí), jezdili od Michelinu přes Dunlopky atd.. a nakonec skončili všichni na Pirelkách... takže tak.
Já myslím, že to záleží na vkusu každého soudruha. No, uvidím , co ty Dunlopky, co mám doma. Myslím ale, že taky nezklamou... albino pig pirat

co to mas presne Martasu za Dunlopky? jo je to na kazdem soudruhu jak je s cim spokojen, ja jezdil ledacos. Pirellky, Metzelerky, Dunlopy, Micheliny ale vetsinu z nich jsem jezdil op nekom z okruhu, to az dunlopy jsem nazul nove a to byla zmena jako prase Smile.
Vim ze ty Qualifiery II nejsou nic moc, ale vydrz je dobra a na okruhu me vazne prekvapily. Nicmene je mi jasne, jak obuju na okruh nejaky slick tak uz nebudu chtit jinak Very Happy.

EDIT: ale tohle tvoje sdeleni mi ukazuje jednu zajimavou skutecnost ! ty budes letos jezdit! Very Happy

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Martas.9 Mon Mar 14, 2011 10:08 pm

Jj, KaRRlíka jsem na Pirellky naučil já, předtím jezdil Dunlopy a byl taky MOOOC spokojený. Teď jsme si to obrátili, já mám na tuto sezónu doma přichystané Dunlopky, ale jen proto, že jsem měl možnost si je koupit za symbolický poplatek... Cool
Jinak jednoznačně volím Pirelli. Super výdrž i přilnavost- navíc jsem na ně zvyklý a jezdil jsem je celou dobu, co mám SP. Když jsem ji kupoval novou, tak tam byly nějaké Metzelerky a to byla tragédie. Takže šly po pár kilometrech dolů a šup tam Pirelli!!!
Kluci, co se mnou jezdili na SPéčkách (byla nás banda zhruba 8-mi lidí), jezdili od Michelinu přes Dunlopky atd.. a nakonec skončili všichni na Pirelkách... takže tak.
Já myslím, že to záleží na vkusu každého soudruha. No, uvidím , co ty Dunlopky, co mám doma. Myslím ale, že taky nezklamou... albino pig pirat
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  baby Mon Mar 14, 2011 9:58 pm

Sobi napsal:člověče Baby, to jsme asi jediní co jezdíme na Dunlopkách, hmm. "něco je někde špatně....." Razz rabbit Laughing

No taky na to koukam, ale ja menit nebudu Smile ... spis to vypada, ze bych sel do tech D211GP na okruh, ale to az podle financni situace Very Happy. Kazdopadne byh bral spis Endurance smes kvuli vydrzi a stejne mam zamereni na Endurance.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Mon Mar 14, 2011 8:17 pm

člověče Baby, to jsme asi jediní co jezdíme na Dunlopkách, hmm. "něco je někde špatně....." Razz rabbit Laughing
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Anonymní Mon Mar 14, 2011 7:31 am

Tak u mě je to každou chvilku něco jiného, beru jetý od kámoše, a popravdě přezouvam asi tak 1x za 3 měsíce, dle jízdy Twisted Evil ,ale podle nejpoužívanějších a spokojenosti mam Pirel, pak Dunlop, Michelin a Metzeler

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Sat Mar 12, 2011 7:05 am

Ahoj, vím, že Pirelky jezdí i Karlík a sopkojenost i s výdrží prý, ale to tady asi pisne sám.
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Lubor Fri Mar 11, 2011 10:16 am

O těch Sportsmartech jsem taky vážně uvažoval, ale nakonec jsem dal přednost těm Pirelkám.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  baby Fri Mar 11, 2011 8:52 am

Sobi napsal:Tak jsem dnes objednal pro letošek Dunlop Sportmax Sportsmart

To abych koupil teda D211GP Very Happy ...ale vazne o nich uvazuju tongue

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Fri Mar 11, 2011 7:58 am

Tak jsem dnes objednal pro letošek Dunlop Sportmax Sportsmart
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Anonymní Fri Mar 11, 2011 2:11 am

Ahoj. Já teď nasadil novou sadu Michelin Pilot Power. Loni jsme měl vzadu Pilotku a vpředu Avon Storm. Avonka pořád držela, ale byla už poskákaná a zadek po 6000 km byl až na plátno. Vzhledem k tomu, že nejsem žádnej "střelec" tak mi ten mix moc nevadil. Ale letos zkusim nic nemíchat Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Lubor Thu Mar 10, 2011 7:39 pm

Vzhledem k tomu, že mám SP krátce a najel na něm na podzim za studena opatrných asi 400 km, tak se ke gumám nemůžu vyjádřit. Ale jsou na něm obute Qualifier I vzadu a Pirelli Corsa vepředu a předchozí majitel si tuto kombinaci chválil. Já to už dojedu a mám nachystanou sadu Pirelli Diablo Rosso Corsa, s tou jsem asi chybu neudělal.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Thu Mar 10, 2011 10:01 am

Dříve jsem používal Micheliny pilot road CT2, potom sezonu na pilot power CT2 a zatím jsem zakotvil na Dunlopech Qualifier II. S Babinem jsme se shodli, že se musí déle zařívat, ale jinak nám přišly, že jsou velmi dobrý komromis mezi silnicí a okruhem. Jak jsou teplé tak snesou fakt hodně a odezvy pro pocit pilota jsou dobré. Kilometrový průběh cca 5500km. Toto je ale trochu zkreslené, protože posledních 600km byla dálnice - placka. U Pilot poweru je můj subjektivní pocit průměrný. Na cestu dobrý, ale na okruhu se rychle přehřejí a měl jsem pocit, že ukluzují.

Toť moje pocity a zkušenosti Sobi
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sobi Thu Mar 10, 2011 9:51 am

Ahoj, malá anketka co obouváme
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Na čem jezdíte? Empty Re: Na čem jezdíte?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru