odstranění vstřiku čerstvého vzduchu do výfukových kanálků

Goto down

Re: odstranění vstřiku čerstvého vzduchu do výfukových kanálků

Příspěvek  Anonymní za Mon Feb 07, 2011 8:07 am

Čau, nechal jsem zapojenej ventil, jen hadice jsem odstranil, a ucpal vývod z airboxu. Žádnou chybu jsem pak nezjistil. Vzhledem k tomu že má pár gramů, tak mi to zas až tak nevadí že tam je Very Happy

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Luky sp1 za Mon Feb 07, 2011 8:02 am

Čau Hades a jak pořešíš to kdyš ten ventil odstraníš i s hadicema a odpojíš ho od svorkovnice ,aby ti to neukazovalo chybu fi s tý odpojený svorkovnice , tedˇ sem to odstranil a kvůly tomu to bliká fi,jak toto vyřešit ponechat ten ventil ve svorkovnici nebo ho odstranit ze svorkovnice a napojit k tomu něco jinýho aby to fungovalo i bez toho ventilu a neukazovalo fi ,nebo jesti to bode vědět Sobi?Docela dy ně to zajímalo
Luky sp1

Poèet pøíspìvkù : 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

odstranění vstřiku čerstvého vzduchu do výfukových kanálků

Příspěvek  Anonymní za Fri Feb 04, 2011 7:08 am

Tak jsem po delší rozmluvě se Sobi, udělal odpojení vstřiku vzduchu.
Měl jsem šmudlinu rozebranou tak jsem to zkusil Smile
Sundal jsem původní víko vstriku na hlavě a překril jsem ho záslepkou kterou jsem narychlo udělal v práci na laseru, nerez 3 mm síla

nevim jak přesně nazvat to co je pod víčkem, tak tomu budu říkat zpětná klapka Very Happy , původně jsem ji chtěl vyndat také, ale všiml jsem si že je na ní těsnění, tak jsem ji nechal na místě, akorád jsem musel upravit záslepku, klapku drží jeden šroubek, a vadil by při nasazení, tak jsem odměřil místo kde by měla být a na záslepce jsem udělal vrtáketm prohlubeň aby tam hlava šroubu zapadla.Po nasazení a utažení seděla perfektně Cool

Ještě by snesla samozřejmě upravit aby byla zárověň s hlavou, no, byl to prototip......ale sedí a těsní dobře
Původní hadice jsem zatím ponechal, i s ventilem, jen jsem zaslepil vývod z air-boxu. Až budu měnit airbox tak je vyndám.
Toť zatím vše, poznatky jestli to byl dobrý nebo zbytečný tah se ukážou časem, ale jak už napsal Martas, mělo by to přidat 1-2 koníčky

Wink Very Happy

Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: