Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem s výfukem

3 posters

Goto down

Problem s výfukem Empty Re: Problem s výfukem

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 03, 2011 3:51 am

mě to dělalo taky. myslím že to je tou konstrukcí origo svodů, když se na to podíváš tak logicky to musí víc foukat do pravý konckovky....
taky mě to sralo a tak jsem si udělal komplet svoje cheers

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Problem s výfukem Empty Re: Problem s výfukem

Příspěvek  Sobi Sun Dec 26, 2010 9:18 pm

Ahoj, naprostý souhlas s Babynem. Navíc, jakou máš jistotu, že byly správně navatovány!!! Spousta lidí to dělá doma a ne všichni to udělají dobře.

Zdar Sova
Sobi
Sobi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1574
Join date : 16. 10. 09
Age : 48

http://www.sp-club.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Problem s výfukem Empty Re: Problem s výfukem

Příspěvek  baby Sun Dec 26, 2010 11:20 am

Hoj Lukyno, tady nekde jsem daval jak dopadli moje vyfuky po jezdeni v Moste Smile.... rekl bych ze to bude asi konstrukci svodu, nebo jestli ti nekde u koncovky neprisava vzduch. Na me motorce je to naopak, vice vyfoukane vaty jsem mel na strena u brzdy, ale ja mam jine svody. Jinak taky Powercommander, ale origo vzduch. filtry.

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Problem s výfukem Empty Problem s výfukem

Příspěvek  Luky sp1 Sun Dec 26, 2010 6:06 am

Zdravím motorkáře mám takovej problém po sezoně sem rozdělal koncovky výfuků a na straně u řadičky vata totálně na sračku schořela a na straně u brzdy vata ůplně netknutá,tak se vás ptám jestli máte někdo stejný problém a po případě jak jste ho vyřešíli a jestli máte někdo fotky nebo nějaky odkaz s řešením sem sním.Mám v motorce powercomander a kn filtry a votevřené koncovky,v palivu to snad nebude že by jeden válec dával víc směsy a druhej méně?Jediný co ně napadlo je v připojení od svodu k potruby na té staně co je brzda že tam asi de méně splodin z té odbočky to jest můj názor. A co vy na to
Luky sp1
Luky sp1

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 01. 10
Age : 38
Location : Jičín

Návrat nahoru Goto down

Problem s výfukem Empty Re: Problem s výfukem

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru