Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

3 posters

Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Martas.9 Thu Jul 01, 2010 9:35 pm

Luis napsal:Tak zatím to vypadá na těsnění pod hlavou, s prodejcem jsem se zatím dohodl, že mi pošle polovinu z odhadované ceny opravy.
peníze mi přišli na účet a teď budu řešit, kde nakupovat náhradní díly, jsem z Práglu, můžete mi prosím někoho doporučit?
Určitě bych rád kompromis mezi cenou, časem dodání a kvalita pouze nejvyšší.

Praha... hm....
Jelikož mám zkušenosti s oficiální dealerskou sítí, tak můžu mluvit pouze za ni. Neoriginální věci (pokud vůbec existují) bych vynechal.
Máš na výběr:
1) H.J.M. Racing Team- Lety u Dobřichovic
2) Auto Jarov- Praha 3
3) Deyl & Šulc- Vestec u Prahy (Průhonic)
4) MCH- Praha 10 Strašnice
Ceny by měly být téměř stejné. Dodání do dvou pracovních dnů (asi na 90%)
Otázkou je, jestli to budeš dělat sám nebo to svěříš servisu... Pak bych doporučil jednoznačně z těchto čtyř H.J.M. Racing Team!


Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Anonymní Thu Jul 01, 2010 4:50 am

Tak zatím to vypadá na těsnění pod hlavou, s prodejcem jsem se zatím dohodl, že mi pošle polovinu z odhadované ceny opravy.
peníze mi přišli na účet a teď budu řešit, kde nakupovat náhradní díly, jsem z Práglu, můžete mi prosím někoho doporučit?
Určitě bych rád kompromis mezi cenou, časem dodání a kvalita pouze nejvyšší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Snake Sat Jun 12, 2010 11:19 pm

Luis napsal:Jo jo, moc děkuju za rady, ale přeci jen motorku mám asi měsíc a myslím si, že tohle by se dalo hodnotit jako skrytá závada, proto hodlám vše řešit s prodejcem ( soukromá osoba).
A právě proto jsem se ptal jak dál postupovat nebo co by bylo fér navrhnout prodávajícímu?
Je jasný, že nakonec to půjde do servisu, ale kdo to bude platit?Smile
Zdar, prosím Tě, doporučuji Ti ...Jdi s předchozím majitelem na dohodu. Pokud je to slušný člověk, určitě se dohodnete, jak píše Karrlík, pokud nebude ruplá hlava a půjde jen o těsnění, není to až tak nákladná oprava. Pojem skrytá závada je hrozně tenký led. Musíš mít odborný posudek a to je spousta času, papírů a asi i peněz.
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 12, 2010 10:52 pm

Jo jo, moc děkuju za rady, ale přeci jen motorku mám asi měsíc a myslím si, že tohle by se dalo hodnotit jako skrytá závada, proto hodlám vše řešit s prodejcem ( soukromá osoba).
A právě proto jsem se ptal jak dál postupovat nebo co by bylo fér navrhnout prodávajícímu?
Je jasný, že nakonec to půjde do servisu, ale kdo to bude platit?Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty karrlik1000

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 12, 2010 4:37 am

Zdar..Prasklé těsnění poznáš hned po dem.hlavy.Doporučuji srovnat a odtlakovat hlavy,nestojí to tak velký batoh a hlavně-když to neuděláš,abys toho pak nelitoval.U nás by to vyšlo cca 1-2 tis.Tyhle závady nemá cenu podceňovat,přece jen to není sekačka na trávu Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Martas.9 Sat Jun 12, 2010 1:28 am

Luis napsal:Tak dneska jsem se teprve dostal k zjišťování rozsahu možných škod, sundal jsem kapoty a vida...
v nádobce chladící kapaliny nic, ( takže to sežralo všechnu chladící kapalinu) kouknul jsem se na okýnko kontrolky oleje a vypadá čistý.
Motomechanik mi řekl, že oprava pakliže by to bylo jen těsnění bude něco mezi 4-6tisíc + materiál a že by bylo minimálně vhodné vyměnit olej i když to vypadá že je ok, ale samozřejmě může zjistit i jiné závady a pak by se to prodražilo.
Jaký by jste mi navrhovali postup?

Olej každopádně vyměň!!!!! No, mohly se zkřivit hlavy/víka (ale to je kurva hororový scénář). Nechej sundat hlavy a pak uvidíš....
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 11, 2010 1:50 am

Tak dneska jsem se teprve dostal k zjišťování rozsahu možných škod, sundal jsem kapoty a vida...
v nádobce chladící kapaliny nic, ( takže to sežralo všechnu chladící kapalinu) kouknul jsem se na okýnko kontrolky oleje a vypadá čistý.
Motomechanik mi řekl, že oprava pakliže by to bylo jen těsnění bude něco mezi 4-6tisíc + materiál a že by bylo minimálně vhodné vyměnit olej i když to vypadá že je ok, ale samozřejmě může zjistit i jiné závady a pak by se to prodražilo.
Jaký by jste mi navrhovali postup?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Anonymní Wed Jun 09, 2010 11:40 pm

Martas.9 napsal:
baby napsal:Postupuj presne jak pise Snake. Jinak dotaz, prodejce soukroma osoba nebo bazar?

souhlas se Hadem a Babynkem- bílý kouř by MOHL signalizovat, že by Ti mohlo prdnout těsnění pod hlavou, pak bys mohl najít vodu v oleji. Pokud by to bylo jen to, pak těsnění je okolo dvanácti stovek na jeden válec. Hlavně to zbytečně nestartovat.
Co prodejce? Kámoš, bazar, Honda dealer nebo cizí osoba...?


Naposledy upravil Luis dne Wed Jun 09, 2010 11:42 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Děkuji moc za věcné rady, hned dneska se na to mrknu, jo a prodejcem je cizí soukromá osoba. Hned jak něco zjistím napíšu....ještě jednou díky)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Martas.9 Wed Jun 09, 2010 9:21 am

baby napsal:Postupuj presne jak pise Snake. Jinak dotaz, prodejce soukroma osoba nebo bazar?

souhlas se Hadem a Babynkem- bílý kouř by MOHL signalizovat, že by Ti mohlo prdnout těsnění pod hlavou, pak bys mohl najít vodu v oleji. Pokud by to bylo jen to, pak těsnění je okolo dvanácti stovek na jeden válec. Hlavně to zbytečně nestartovat.
Co prodejce? Kámoš, bazar, Honda dealer nebo cizí osoba...?
Martas.9
Martas.9

Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 17. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  baby Wed Jun 09, 2010 3:15 am

Postupuj presne jak pise Snake. Jinak dotaz, prodejce soukroma osoba nebo bazar?

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Snake Tue Jun 08, 2010 10:55 pm

Luis napsal:Ahoj holky a kluci, stala se mi taková věc, po celodenní vyjížďce na SPčku (nádhera pravidelný chod a stálý výkon) mi motorka při stání na semaforu chcípla.
teplota byla tak kolem 70ti ten den už se mi nepodařila natočit, odtlačil jsem jí do garáže kde stojí do teď.
Druhý den jsem přišel do garáže a zkusil jsem motorku natočit, chytla na první otočení no a tak si říkám nějaká závada na elektrice, ale hned po pár vteřinách jsem si všimnul že se z výfuku valí bílý dým Sad motor jsem vypnul a dál už nic.
Jelikož jsem motorku koupil asi před měsícem nechci zatím nic podnikat dokud se nedohodnu s prodávajícím, jak toto budeme řešit.
Chtěl jsem Vás tedy spíš poprosit o radu nebo tip na to co se mohlo stát a jak nákladná by mohla být oprava.
Samozřejmě uvítám i každou věcnou radu, jak dál postupovat Neutral
předem moc děkuji
Zdar. příčin může být hodně, v první řadě sundej levou kapotu a podívej se na expanzní nádržku jestli se nestrácí chladící kapalina, potom se podívej na hladinu a hlavně barvu oleje. Tímhle začni, jen musím říct, pokud motorka zhasla, nevěstí to nic dobrého. Koukni na to a dej vědět. Měj se
Snake
Snake

Poèet pøíspìvkù : 736
Join date : 17. 10. 09
Age : 52
Location : Vodňany

Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Anonymní Tue Jun 08, 2010 8:33 pm

Ahoj holky a kluci, stala se mi taková věc, po celodenní vyjížďce na SPčku (nádhera pravidelný chod a stálý výkon) mi motorka při stání na semaforu chcípla.
teplota byla tak kolem 70ti ten den už se mi nepodařila natočit, odtlačil jsem jí do garáže kde stojí do teď.
Druhý den jsem přišel do garáže a zkusil jsem motorku natočit, chytla na první otočení no a tak si říkám nějaká závada na elektrice, ale hned po pár vteřinách jsem si všimnul že se z výfuku valí bílý dým Sad motor jsem vypnul a dál už nic.
Jelikož jsem motorku koupil asi před měsícem nechci zatím nic podnikat dokud se nedohodnu s prodávajícím, jak toto budeme řešit.
Chtěl jsem Vás tedy spíš poprosit o radu nebo tip na to co se mohlo stát a jak nákladná by mohla být oprava.
Samozřejmě uvítám i každou věcnou radu, jak dál postupovat Neutral
předem moc děkuji

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

bílý kouř z výfuku, prosím o radu? Empty Re: bílý kouř z výfuku, prosím o radu?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru