Honda VTR-SP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojistky SP 2

2 posters

Goto down

Pojistky SP 2 Empty Re: Pojistky SP 2

Příspěvek  Lubor Wed Apr 06, 2011 10:04 pm

To jsem si původně myslel a taky slabá je, protože při startu padá napětí k 7 voltům a myslel jsem, že už nemá na jiskru sílu. Ale příčina byla nakonec ve spálené pojistce.
Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Pojistky SP 2 Empty Re: Pojistky SP 2

Příspěvek  baby Wed Apr 06, 2011 8:55 pm

Lubor napsal:Chci se s vámi podělit o osobní zkušenost - když jsem v sobotu vytáhl VTR z ložnice, nedařilo se mi ji nastartovat. Shocked Ani neškytla. Vyšrouboval jsem přední svíčku, ta nedávala jiskru. Po dlouhem zjišťování jsem přišel na to, že je spálená pojhistka u baterky /viz.foto/. Crying or Very sad Po její výměně chytla na první pokus. cheers Very Happy Všechno fungovalo, baterka točila, jen ta jiskra nebyla. Tak třeba to někdy někomu pomůže a usnadní hledání.



Lubore vsak jsi mi rikal, ze to byla slaba baterie Smile

baby

Poèet pøíspìvkù : 1464
Join date : 17. 10. 09
Location : Nejzápadnější část Ruska s šedým povlakem PM10

Návrat nahoru Goto down

Pojistky SP 2 Empty Pojistky SP 2

Příspěvek  Lubor Wed Apr 06, 2011 8:30 pm

Chci se s vámi podělit o osobní zkušenost - když jsem v sobotu vytáhl VTR z ložnice, nedařilo se mi ji nastartovat. Shocked Ani neškytla. Vyšrouboval jsem přední svíčku, ta nedávala jiskru. Po dlouhem zjišťování jsem přišel na to, že je spálená pojhistka u baterky /viz.foto/. Crying or Very sad Po její výměně chytla na první pokus. cheers Very Happy Všechno fungovalo, baterka točila, jen ta jiskra nebyla. Tak třeba to někdy někomu pomůže a usnadní hledání.
[code]Pojistky SP 2 Pojistka

Lubor
Lubor

Poèet pøíspìvkù : 851
Join date : 20. 10. 10
Age : 65
Location : Rybníky - na sluném,agrárním jihu

http://lubor.barta@volny.cz

Návrat nahoru Goto down

Pojistky SP 2 Empty Re: Pojistky SP 2

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru